Zynga įsigijo "Draw Something" kūrėją OMGPOP

Įsigydama OMGPOP, „Zynga“ sužaidė pagal seną gerą taisyklę – jei negali jų įveikti, nupirk juos. Jums gali kilti klausimas – kas tie OMGPOP? Tai keturesdešimties žmonių komanda, kurios žaidimas mobiliesiems įrenginiams „Draw Something“ sprogo, susprogdindamas ir Facebook žaidimų top’us, kai tiesioginė adaptacija „Draw My Thing“ įsiveržė į populiariausių Facebook žaidimų topo viršūnę.

Gandas apie galimą OMGPOP pirkimą pradėjo vystytis jau praėjusią savaitę. Šiandien jis realizavosi – sandorio vertė 200 milijonų JAV dolerių. OMGPOP darbuotojai įsilies į didelį Zyngos kolektyvą, o studijos galva Dan Porter taps vice prezidentu Zynga Njū Jorko ofise.

„Draw Something“ nėra itin originalus žaidimas – sukurptas ant klasikinio „Pictionary“ kurpaliaus(kaip ir lietuvių On-5 „Charadium“) žaidimas virusu išplito per socialinius tinklus, konkrečiai – Twitter. Kasdien šį žaidimą žaidžia kone 15 milijonų žaidėjų. Žaidime realiu laiku vienas žaidėjas piešia parašytą žodį, o kiti turi atspėti ir už tai gauti taškų. Analogiškai veikė ir kitas žaidimas iOS  įrenginiams „Depict“.

OMGPOP įsikūrė prieš keturius metus kaip kompanija startuolė ir sugebėjo surinkti 17 milijonų JAV dolerių investicijų. „Draw Something“ – sėkmingiausias žaidimas kompanijos, kurios portfelį sudaro apie 20 žaidimų, istorijoje.

Komentarai

Vienas atsakymas
  1. Simauskas 2012/03/22 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *