Žudikė Aveline keliasi į didžiuosius ekranus

Šiandien Ubisoft paskelbė, kada vienintelė „Assassin’s Creed“ protagonistė Aveline iš žaidimo „Assassin’s Creed Liberation“ pasirodys didžiuosiuose ekranuose – „Liberation HD“ į PSN, XBOX Live servisus ir skaitmenines PC platformos parduotuves atkeliaus sausio 15 dieną (tiesa, startas Xbox Live platformoje neapibrėžtas tikslia diena).

Primename, kad „Assassin’s Creed Liberation“ pasirodė PS Vita rankinukui pernai ir yra vienas geriausių žaidimų šiam įrenginiui. „Liberation“ veiksmas vyksta Luizianoje, Septynerių metų karo metu. Pagrindinė žaidimo veikėja – žudikė Aveline – juodaodė prancūzė, kilusi iš Prancūzijos kolonijų Afrikoje. Žaidimo konfliktas – ispanų valdžia iki tol prancūzų valdomame Naujajame Orleane sugriežtina prekybą ir ima vykdyti pogrindinę vergų prekybą. Prancūzai, kaip jiems įprasta – sukyla.

Žaidimo HD versija pasižymės HD grafika ir naujomis misijomis, kurios atskleis daugiau detalių apie Aveline. Numatoma žaidimo kaina – 16 svarų sterlingų. Turintiems savo paskyras euro šalyse žaidimas tikriausiai kainuos 20 EUR.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *