Žaidžia visi!

Ar laikote save žaidėju? Pasak statistikos, daugiau nei pusė vakarų pasaulio gyventojų žaidžia žaidimus. Nesvarbu, ar jūs esate vienas iš daugelio šaudyklių, veiksmo ir strategijos žaidimų mėgėjų, o gal tik kartais sužaidžiate šachmatais, išsprendžiate galvosūkį ar pagaunate Pokemoną išmaniojo ekrane — jūs galite save vadinti žaidėju.

Newzoo.com statistikos duomenimis JAV kompiuterinius žaidimus žaidžia daugiau nei 59 procentai gyventojų, o vidutinis žaidėjo amžius yra 31-eri metai. Tokie skaičiai parodo, kad kompiuteriniai žaidimai jau seniai išaugo iš vaikiškos pramogos rėmų ir užima vis svarbesnę dalį kasdieniniame gyvenime. Tiesą sakant šiomis dienomis „žaidimo“ sąvoka plečiasi ir įgauna vis daugiau reikšmių. Milijonams žmonių žodis „žaidimas“ šiandien tebėra pramogos sinonimas, tačiau jų panaudojimo spektras ženkliai išsiplėtė. Žaidimai edukacijai, žaidimai verslo procesų valdymui, žaidimai kaip gydomoji priemonė dešimtims fizinių ar psichinių sutrikimų ir visa tai tik ledkalnio viršūnė.

Vaikai žaidžia žaidimus dėl pramogos, ar siekdami naujų žinių, eksperimentuodami atviruose „smėlio dėžės“ principu sukurtuose žaidimuose. Vyresnio amžiaus žaidėjai žaidžia tam, kad atsipalaiduotų, įveiktų dienos metu susikaupusį stresą ar patirtų tai, ko negali sau leisti kasdieniame gyvenime. Žaidėjų auditorija didelė ir laužanti stereotipus, nes kaip ir žaidimai, taip ir žaidėjai yra skirtingi. Kiekvienas iš mūsų gyvenime veikiame vis kitus dalykus – mokomės, dirbame, keliaujame, tačiau mus visus vienija bendra aistra žaidimams ir alternatyviems pasauliams.

Būtent todėl, GameOn skelbia akciją, kuria siekiama parodyti kokia didelė ir marga yra žaidėjų bendruomenė. Iki pat spalio 29-30 dienomis vyksiančio GameOn 2016 renginio, organizatoriai kviečia visus žaidimams ir žaidimų kultūrai neabejingus žmones nufilmuoti trumpą vaizdo įrašą, kuriame pristatote save, kaip žaidėją – kas Jūs, ką veikiate gyvenime ir į kokius žaidimo pasaulius tyrinėjate. Prisijungti prie šios akcijos gali visi norintys ir nebijantys parodyti bei papasakoti apie savo hobį. Dalinkitės savo įrašu socialiniuose tinkluose su raktažodžiu #ŽaidžiaVisi, o GameOn renginio metu ieškokite savęs įspūdingoje žaidėjų galerijoje.

GameOn organizatoriai tikisi, kad ši akcija paskatins visuomenę atidžiau pažvelgti į žaidimų kultūrą ir ją supančius mitus. Akcijos organizatoriai žada, kad visi jos dalyviai bus įamžinti rekordiškai ilgame vaizdo įraše, kuriuo grožėsis šiuometinio GameOn lankytojai. Būrys laimingųjų bus apdovanoti ir specialiais GameOn prizais.

Pernykštis GameOn renginys sukvietė daugiau nei 7000 tūkstančius kompiuterinių žaidimų entuziastų, kurie vos išsiteko renginio vietoje. Šiemet, net dvi dienas truksiantis renginys, kelsis į erdvesnes LITEXPO parodų ir konferencijų centro patalpas. Organizatoriai neslepia jog šiemet GameOn renginyje tikimasi sulaukti dvigubai daugiau dalyvių nei pernai.

gameon-thuumb

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *