Xbox LIVE aktualijos

Šiek tiek naujienų iš Xbox LIVE gyvenimo. Microsoft šiąnakt vykdė makles LIVE serviso sistemoje, tikriausiai susijusius su faktu, kad nuo šiol Xbox žaidimai galės turėti didesnį gamer score pasiekimams – jei anksčiau žaidimas galėjo suteikti daugiausiai 1000 taškų, tai nuo šiol šis kraitis pakeliamas iki 1200. Maklės buvo tokios, kad daliai žaidėjų iššoko pranešimai, kad jų prieiga šiuo metu naudojasi kažkas kitas ir jų „gamer score“, kuris praktiškai yra Xbox žaidėjo stažo rodiklis, tapo lygus nuliui.

Techninio palaikymo komanda kibo į tvarkos atstatymo darbus ir atrodo ši problema išsisprendė – žaidėjams teko atsijungti ir vėl prisijungti prie Xbox LIVE prieigos, arba, kritiniu atveju, iš naujo parsisiųsti savo profilį. Kaip teigia Microsoft – pasiekimų praradimo tikimybė minimali, bet jei sistema kažko neužfiksavo – teks juos atrakinti iš naujo.

Kitas nustebinęs dalykas – pasikeitimai Rewards sistemoje. Na nežinau ar tai galima vadinti pasikeitimu, tačiau visada džiugu pamatyti, kad Microsoft taškus Rewards sistemos pagalba galima gauti ne tik už mėnesines apklausas.

Nežinantiems apie Rewards(http://rewards.xbox.com/) – tai savotiška lojalumo programa, kuri leidžia „užsidirbti“ Microsoft taškų gerais darbais – pvz. auksinės narystės pratęsimu, nuolatiniais pirkimais Xbox LIVE Marketplace ir k.t., tačiau Lietuvoje veikė tik pats paprasčiausias variantas – kas mėnesį buvo galima sudalyvauti MS apklausoje ir gauti 20 taškų. Galima ir dabar, tačiau maloniai nustebino tai, kad pagaliau duodamas ir šioks toks taškų sugrąžinimas už pirkimus Marketplace.

Komentarai

Vienas atsakymas

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *