World of Darkness – modernus MMO su "permadeath"

Kai 2006-aisiais dvi žaidimų kompanijos CCP Games(Eve Online) ir White Wolf(Vampire: The Masquerade) susijungė, iš karto sekė informacija, kad pradedamas planuoti MMO žanro žaidimas „Vampire: The Masquerade“ visatoje, „White Wolf“ savo ruožtu pranešė, kad imsis RPG EVE visatoje, tačiau pastarieji planai neišsipildė – EVE visata bus papildyta pirmo asmens šaudykle pavadinimu „DUST 514“, o ne vaidmenų žaidimu.

Bet grįžkime prie pagrindinio „White Wolf“ turto – „World of Darkness“ visatos, kurioje ne tik vystosi jų jau sukurtų žaidimų ir parašytų knygų siužetai, tačiau ir būsimasis MMO tuo pačiu pavadinimu. Už uždarų durų kažkokie darbai vyko, tačiau detalės apie projektą buvo atskleidžiamos labai vangiai – jų praktiškai nebuvo.

Kei prieš metelius CCP Games ištiko nedidukė krizė, buvo eskaluojama, kad „World of Darkness“ MMO projektas sustabdytas ar apskritai nutrauktas, tačiau praėjusią savaitę vykusiame EVE fanfest’e žaidimas vėl išniro iš tamsos ir buvo pristatytas su naujomis detalėmis ir trumpu žaidimo aplinkų filmuku.

CCP šiuo žaidimu nori pritraukti kuo didesnę moterišką auditoriją – gotinės fantasy tematikos žaidimas, kuriame dominuoja vampyrai, o pagrindinė valiuta yra žmonių kraujas, nemažai dėmesio bus skiriama madai – drabužiams, šukuosenoms.

Žaidime planuojami įvairūs veikėjų tipai, kurie kovos dėl įtakų miestuose, koncentruojančiuose pagrindinio žaidimo resurso, kraujo, šaltinį – žmones.

Kaip ir „EVE Online“, visi žaidėjai žais viename pasaulyje, kurio dinamiškos kovos dėl teritorijų atitiks „EVE Online“ dinamiką. CCP galvoja apie tikrų miestų atkūrimą žaidime – tokių kaip Londonas ar Njū Jorkas. Kiekvienas miestas turės savo valdovą – žaidėją – miesto princą. Žaidime bus galima burtis į klanus ir plėsti savo įtaką žaidimo pasaulyje organizuotomis pastangomis.

Klanų princai galės skelbti kraujo medžiokles, kurių dalyviams grės permadeath(nuolatinė mirtis). Video pristatyme fanams buvo parodytas „praskridimas“ vienu iš žaidimo miestų.

Jokių papildomų detalių apie žaidimo progresą ir tikėtinas testavimo pradžios ar datas nebuvo užsiminta, nes žaidimas yra labai ankstyvoje kūrimo stadijoje ir daugiau apie jį kompanija kalbės kitąmet.

Komentarai

2 komentarai/-as/-ų
  1. JcDent 2012/03/29 Atsakyti
  2. Trečias Varnas 2012/03/31 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *