Virtuvinis pokalbis apie Lietuvos žaidimų industriją

Žaismo DNR puslapiuose ir eteryje svečiuojasi labai įdomus ketvertas. Jie reguliariai re-spawn‘ina Simono Vitkūno virtuvėje, kur verda ne tik žaidėjams įdomūs pokalbiai.

Pirmasis ResPono podcast‘as (arba tinklalaidė) skirtas pačiai įdomiausiai temai — Lietuvos žaidimų industrijai. Kas, kaip, kada? Kada ir kur prasidėjo sujudimas? Kas paklojo pamatus? Kokią situaciją turime šiandien ir kokie pavojai laukia mūsų ateityje. Šio pokalbio įdomumas slypi pašnekovuose, kurių tarpe yra ir žaidėjų, ir kūrėjų, ir tiesiog stebėtojų.
Laidos autorius ir virtuvės šeimininkas, VU studentas, stalo žaidimų gerbėjas ir žaidimų dizaineris Simas Vitkūnas.

Svečiai:

  • Vienas Lietuviškosios alternatyvos pradininkų, 3j studijos narys Jurgis Jonaitis. Mūsų portalo skaitytojams jau žinomas Jurgis, taip pat yra komiksų ir iliustracijų kūrėjas, retkarčiais parašantis kažką ir politinėmis, ar kultūrinėmis temomis.
  • Agota Stašytė — istorikė ir interaktyvių istorijų autorė, šiuo metu visa galva pasinėrusi į kompiuterinius žaidimus. Ne, ne kaip žaidėja, o kaip istorikė mėginanti atkurti Lietuvos žaidimų kūrimo industrijos naratyvą.
  • Vainius Volungevičius — KTU medijų filosofijos magistro studentas. Mėgėjas kalbėti, rašyti ir kurti žaidimus.
    Šią ilgą, bet lengvą, suprantama ir ypač smagiai suklausomą laidą rekomenduojame pačiam plačiausiam mūsų portalo lankytojų ratui. Tai turinys bendram išsilavinimui, o jei skaitote mus, vadinasi ir noras pažinti Jums nesvetimas.

Sekite ResPonas podcast’ą Soundcloud’e

Laidoje minimos nuorodos:
Jurgio žaidimas Mėnulis
Onion Treileris
Straipsnis apie žaidimų apdovanojimus.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *