Vasaros pradžioje startuos Kickstarter alternatyva žaidimų projektams Gambitious

Olandijoje vykstančiame žaidimų festivalyje kompanijos „Gambitious“ vadovas Korstiaan Zandvliet paskelbė, kad Kickstarter alternatyva orientuota tik į žaidimų projektus startuos birželį – tuo metu kai vyks vienas didžiausių žaidimų industrijos renginių E3.

Gambitious veikimo modelis šiek tiek skirsis nuo Kickstarter. Jei Kickstarter vadovaujasi rėmimo principu, tai Gambitious leis investuotojams pirkti akcijas žaidimų projektuose, kurie duos dividendus, pastariesiems pasiekus komercinę sėkmę. Platforma startuos Europoje, tačiau įveikus tam tikrus teisinius barjerus, plėsis ir į kitas pasaulio dalis.

Kaip teigia Korstiaan’as – „Žaidimų kūrėjai galės nuspręsti, kokį procentą reikiamų lėšų investuotojai galės įdėti, tokiu būdu tapdami akcininkais su teise į dividendus.“

Kickstarter platformoje nemažos sėkmės sulaukė keli garsiai nuskambėję projektai – „Double Fine“ nuotykių žaidimas, „Wastelands 2“ ir kiti. Kickstarter savo sėkmę išbandė ir Lietuviai „Yummi Apps“, tačiau projektas reikiamo finansavimo nesurinko.

Komentarai

3 komentarai
  1. Exciter 2012/04/21 Atsakyti
    • wr 2012/04/21 Atsakyti
  2. wr 2012/04/21 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *