Valve flirtuoja su Apple

Vakar Valve kompanija susilaukė garbingo svečio – skaitmeninės žaidimų platinimo platformos Steam kūrėjų ofisus aplankė vertingiausios pasaulyje kompanijos Apple galva Tim’as Cook’as. Nors vizito priežastis nėra žinoma, vizito momentas leidžia spekuliuoti itin įdomiomis teorijomis.

Priminsime, kad šios savaitės pradžioje per žaidimų portalus perbėgo žinutė apie tai, kad „Valve“ ieško specialistų kompiuterinės įrangos inžinierių, kurie, spėjama, darbuotųsi su Valve žaidimų platforma(konsole?). Nors gandai apie „Valve“ žaidimų konsolę internetą purtė dar tuomet, kai buvo išnirusi tokio įrenginio patento informacija, „Valve“ tuo metu kilusius gandus prislopino. Dabar gi atrodo, kad kažkas tikrai yra kuriama.

„Apple“, savo ruožtu, po Steve Jobs mirties(kuris praktiškai ignoravo žaidimų industriją ir žaidimus) gali pagaliau žengti žingsnį į rimtąją žaidimų industriją(„nerimtojoje“ jie dominuoja su didžiausia žaidimų platforma – AppStore) ir „Valve“ čia būtų puikus partneris. Gali būti, kad „Apple“ stebi pagrindinių platformų savininkų(Microsoft, Nintendo, Sony) veiksmus ir įžvelgia tam tikras tendencijas, kurių išsipildymas gali smogti silpniausiai jų produktų grandžiai – Apple TV, kuris turėjo tapti namų multimedijos centru, tačiau tokiu netapo.

Kad ir kokius naujus pasaulio užkariavimo planus aptarinėjo Cook’as su Newell’u(Valve CEO), artimiausi metai/pusantrų žaidimų industrijai tikriausiai bus tikrai sukrečiantys, na, o mums –  labai įdomūs.

Komentarai

3 komentarai
  1. Epikus 2012/04/14 Atsakyti
  2. Originalas 2012/04/15 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *