Vaizdai, kuriuos verta pamatyti – Katowice 2015, 2-oji diena

“Ojezusmarija” – sušuko Jonas, kai už nugaros ėję musiškiai žiūrėjo į šio nugarą ir smagiai plepėjo. Jonas, kaip tikras džentelmenas,  praleido mus į priekį ir visa graži žaismo DNR komanda turėjo choru žagtelėti ir pripažinti, kad Jonas dar labai kukliai išsireikšė. Vaizdas kuris pasitiko mus įžengus į Spodek sunkiai apibūdinamas nuotraukomis, filmuota medžiaga ar net mano (taip taip… aš ne kuklus) žodžiais. Jūra žmonių, milžiniška scena bei esportu alsuojanti atmosfera, kuri vertė mūsų nugaros plaukus bei pūkelius stotis piestu. Įspūdingoji IEM scena dar kartą nurovė stogą, kai mes jau galvojome, kad matėme viską, ko buvo galima tikėtis. Ojezusmarija indeed.

9 copy

League of Legends – Intel Extreme Masters

Specialiai tik League of Ledends turnyrui dedikuota Spodek arena sutraukė įspūdingą kiekį žmonių, kurie negailėdami balsų karštai palaikė savo mylimas komandas pirmosios dienos grupių mačuose.

Po įspūdingos atidarimo ceremonijos League of Legends turnyras startavo A grupės kovomis, kur pirmieji susigrūmė amerikos numylėtiniai Cloud 9 ir stilingieji korėjiečiai GE Tigers. League of Legends analitikai vienbalsiai pranašavo GE Tigers pergalę, nes Korėjos scenoje ši komanda demonstruoja ypač gerą žaidimą. Pranašystėms buvo lemta išsipildyti, nes keletos Cloud 9 komandos klaidų GE Tigers neatleido ir puikiai pasinaudoję sutriuškino savo varžovus.

Kitame mače  Flash Wolves komandą nugalėję SK Gaming taip pat bandė pasipriešinti korėjos komandai, tačiau po gana geros pradžios netrukus viskas pradėjo slysti iš rankų, o GE Tigers gaudė pasimetusius SK žaidėjus po visą žemėlapį. Po beveik 40-ies minučių žaidimo pergalę šventė GE Tigers užsitikrindami vietą pusfinalyje ir pasiųsdami SK kautis su pralaimėtojų poros nugalėtojais Flash Wolves, kurie kiek netikėtai eliminavo debesų komandą. FUN FACT: GE Tigers pažadėjo viso turnyro metu nepralaimėti nė vieno žaidimo. Na, kol kas pažadas tęsiamas…

8 copy

B Grupė prasidėjo dar vienos korėjos komandos dominavimu. Pirmąjame grupės žaidime CJ Entus ant menčių paklojo rusus Gambit Gaming. Nors žaidimo pradžia klostėsi Gambit komandos naudai, CJ Entus į vėlyvą žaidimą orientuota komandos kompozicija pamažu įgavo pagreitį ir Gambit buvo pasiųsti į pralaimėtojų krepšelį, kur susigrūmė su Word Elite ekipa. Rusai nebesugebėjo atsitiesti po mačo ir kinijoje ypač blankiai atrodantys Word Elite išsiuntė Gabit komandą namo, patys užsikrindami galimybę pakovoti dar vieną dieną.

Laimėtojų krepšelyje kova dėl pirmos vietos sukėlė ypač daug triukšmo Spodek arenoje. Karštai publikos palaikomi TSM kovoje dėl patekimo į pusfinalį susikovė su korėjos CJ Entus. Šiame mače korėjiečiai nebeatrodė taip užtikrintai, kaip kovoje su Gambit ir po puikių TSM rotacijų atrodė ganėtinai pasimetę. Puikiai žaidęs WildTurtule buvo nesustabdomas ir atvedė savo komandą į pusfinalį. CJ Entus nukrito į pralaimėtojų krepšelį kuriame jų laukia World Elite.

10 copy

Counter Strike: Global Offensive – ESL One

Counter Strike šiandien prasidėjo atkrintamosios varžybos, kurios ypatingų staigmenų nepateikė.  Pirmojoje ketvirtfinalio poroje susikovė dabar yapč galingai Counter Strike: GO scenoje atrodantys Fnatic, kurie kovoje iki dviejų pergalių įtikinamai nugalėjo vokiečių komandą Penta Sport.

Jų oponentai turėjo paaiškėti vėliau dienoje vykusiame kitame ketvirfinalyje kur susikovė arenos šeimininkai Virtus.Pro ir Keyd Stars. Čia karštai namų publikos palaikomi Virtus.Pro tiesiog nepaliko šansų svečiams ir gana nesunkiai užsitikrino vietą pusfinalyje.

Kitoje ketvirtfinalio poroje intrigos buvo daugiau. EnVyUs susikovė su gana sunkiai grupių etape įsivažiavusiais NaVi. Vis tik NaVi neketino išeiti be kovos ir privertė gerokai paprakaituoti favoritais laikomus EnVyUs. Pirmajame žemėlapyje de_cache savo pranašumą įrodinėjo EnVyUs ir laimėjo žaidimą gana įtikinamu skirtumu, tačiau antrasis žaidimas buvo daug įtemptesnis. Komandos susikovė visiems puikiai pažįstamame žemėlapyje de_dust2, kur kova vyko iki paskutinio raundo. Vis tik NaVi paskutiniuose raunduose susiėmė ir išplėšė pergalę viską išspręsti palikdami paskutinam žaidimui. Tačiau daug jėgų pareikalavęs antrasis žaidimas regis išeikvojo NaVi komandos resursus nes jiems nesisekė viskas, o komandos nariai „gaudė“ headshotus visame žemėlapyje. EnVyUs įtikinamai laimėjo žaidimą ir užsitikrino vietą rytojaus pusfinaliuose.

Nors žmonės skirstytis pradėjo dar iki baigiantis dienos kovoms, mes neskubėjome… Tyliai žiūrėjome, kaip skrusdėlynas pamažu skirstosi ir vis stebėjomės Lenkų aistra esportui. O kuo mes blogesni? – galvojau. Tikriausiai, kad niekuo, tik noro reikia…

Už galimybę raportuoti dėkojame Intel ir Also Lietuva

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *