Užrašai iš varnų lizdo #1 | Dragon Age 2

Nusipirkau „Dragon Age 2“. Pavėluotai, kad rašyt apžvalgą ir per anksti, kad kažką sutaupyti, bet… Galimybė turėti dar vieną „Mass Effect 2“ kopiją (greta 2 jau turimų), buvo pernelyg viliojanti, kad pajėgčiau jai atsispirti. Silpnumo akimirkos pagautas nutariau, kad tai puiki proga. Žiūrėdamas juodraščius dažnai matau, kad pirmomis žaidimo akimirkomis pasižymėtos pastabos, retai kada sutampa su tuo, ką realiai parašai apžvalgoje. Esu beveik 100%, kad taip nutiks ir su „Dragon Age 2“, tai pagalvojau išsipasakosiu kol dar nesuvystė.Mhm tai žiūrim ką turim. Pirmas pusvalandis, beveik „live“.

O taip, man patinka kaip gražiai EA ir Bioware pateikė savo logotipus.

Prašo suvesti 100 ir 1 serijinį numerį, už kiekvieną jų kažką duoda, parodo krūvą daiktų kurių neduos, jei nežaisiu jų žaidimo „Facebook‘e“. Bala nematė, apseisiu.

Hm, kas per vienas Seras Izaokas Klarkė, kažkur girdėtas… Aaaaa, prisiminiau. Ok tai jau norėčiau pažaisti. „Kas būsi“ — klausia žaidimas? „Būsiu karys karė“ — atsakau.

Į patalpą atvelka dwarfą. Jį, neslėpdama dviprasmiškų grąsinimų, tardo daili butybė iš Orlė. Ta prasme greičiausiai iš Orlė, nes akcentukas prasimuša. Taip, grafika tikrai „crispy“ todėl erzina prastas „lip sync“. Nieko apsiprasiu.

3

Jei šitas neužauga ir toliau maivysis, nupjausiu jam... knygą!

Mhm. „Narated story“ t.y. sekama istorija. Nekenčiu šios sąvokos nuo pirmos dienos, kai per aplinkui ją išgirdau. Nes turėjau tokią nuojautą, kad visos karštos naujienos (pilnai įgarsintas personažas, greitieji dialogai) prie gero neprives. Spėjau, kad „Dragon Age 2“ taps „Mass Effect‘u“ su kirviais. Niekada nesakiau, kad tai blogai. Dievinu „Mass Effect“, bet dievinau ir „Dragon Age“. Nesuprantu, kodėl jie negali egzistuoti kartu. Kaip visiškai skirtingi produktai.

Raaaaaaaaaaaaaaaaa! Iš apmastymų grąžina murlokai hurlokai. Puola žaibiškai, be atvangos, urmu. Stveriu dvirankį kalaviją ir mikliai juos sudoroju. Margareth straksi kaip koks samurajus su skutimosi peiliuku, iš pažiūros 256 kilogramus sveriantis kalavijas vos spėja iš paskos. Daug juodo skysčio ir nukapotų kuno dalių. Jas dabar irgi kapoju urmu. Taikiniui ir visiems šalia esantiems. Išskyrus draugus žinoma. Heh.. Žinoma.

Nebuvo panašu, kad mane kas nuskriaus, bet vistiek atskrido drakonas ir visus išgelbėjo.

„Trini“ — sako tardytoja.

„Trinu“ — prisipažysta Dwarf‘as ir bloškia mane ir personažo kūrimo langą. Tipo jei nori tikros istorijos, teks išklausyt ją visą.

4

Kur tu buvai, kai mes su Toxiu Legacy White Shear gėrėm, pagrindinio herojaus nebylumą gynėm, atsargiai palietėm grafikos klausimus ir tik todėl, kad siekėm išsaugoti tai kas brangiausia...

10 minučių pasiblaškiau spaudaliodamas kas papuola su viltim, kad kur nors rasiu „Origins“ save‘ą. Neradau. Bioware šalia viso to gražaus, bet nefunkcionalaus gėrio kurį siūlo, galėtų pasiūlyt „cloud saving“. Tiesą sakant supykstu, kad tokios funkcijos nėra, einu kurtis herojės kurios gilios žydros akys padės užsimiršti. Hm. Personažo kūrimo fazė smagesnė, lengviau įkandama, veidai dailesni. Nesąmonė, kad pati seksualiausia kruvina nosis pasiekiama tik naudojant fiksuotą „preset“. Prisikasiau iki šukuosenos kurią turėjau „Origins“. Ne nė velnio tie įrankiai nelankstūs, mano nauja herojė (žmogus) į prieš tai turėtą elfę panaši kaip du vandens lašai. Ai. Gal taip ir geriau. Kai neturi išsaugoto žaidimo yra siūlomi alternatyvūs „Origins“ variantai. Nepatinka nė vienas, lieku su „default“.

Wow! Super gražus „cinematic“ intro. Labai patinka naujas meninis stilius. Pradedu žaisti.

1

Kirkvalas sakai? Manai ten yra paklausa fotomodeliams?

Nustoja patikti naujas meninis stilius. Visų pirma į veida tėškia mass efektizmas. Dialogai iš vieno žodžio ne tik atima istorijos gylį, ar žaidėjo galimybę labiau susitapatinti su herojum. Dialogai iš vieno žodžio kažką ir duoda. ME2 tai įrodė. Veiksmas, dinamika, kinematografiškumas. Tik va… Jis labai tiko ME ir nelabai tinka čia. Bent jau pradžioj. Veiksmas atrodo kažkoks apkapotas, o kūrėjai įtikėję, kad dialogų neskaitantys žaidėjai spoksos į ekraną, užtvindo jį stambaus plano mikrodvikovomis susuktomis „drebančia kamera“. Aš alkūne išbarsčiau sausainius ir prapyliau arbatą, bet pats kaltas… Reikėjo tikėt tuo ką žmonės sako. Čia ne „Dragon Age II“. Surinkau arbatinukus, puodukus, sausainius, saldainius ir patraukiau toliau, kad nebetrukdytų.

8

Prisiminiau. Hyboria!

Kaip taisyklė, nukreipus dėmesį nuo objekto, smegenys ieško jo atitikmenų atmintyje. Ir rado. Conan. Vėliau, jau žaidžiant tai tik pasitvirtino. „Dragon Age“ gausiai pasisėmė įkvėpimo iš Hiborietiško MMO. Sukergė jį su šiuo metu madingu minimalizmu, suteikė anime kontūrą. Ne, aš nieko nesakau. Rezultatas dailus, bet nešvaraus, negražaus ir kažkada silpniausia grandimi laikyto, bet tuo pat metu kažkuo autentiško vaizdelio aš spėjau pasiilgti. O gal aplinkos ir modeliai čia nieko dėti. Gal tai dėl vartotojo sąsajos. Ji kosminė. Tokia kosminė ir šiuolaikška, kad iki jos tam pačiam „Mass Effect’ui“ ne vieną hyper erdvės šuolį teks atlikt.

2

Labas, aš Flemeth. Tu durna baltapūkė mergšė ir nieko nesupranti. Va žiūri į mane, aš sakau, kad aš Flemeth, bet aš ne Flemeth. Tiksliau Flemeth, bet ne TA Flemeth. Su visu pasauliu taip nutiko. Viduržemio viduramžio krizė. Ji ištinka pasaulį po kiekvienos Archdemono manifestacijos.

Žodžiu metu tą užsiėmimą. Nepatiko. Tiesa nepatiko konkrečiai elgsena su kardu ir pirma kelyje aptikta skrynia pakišo puikią mintį… Reik rerolint! Į Rogue! Niekada gyvenime nežaisčiau originalaus „Dragon Age“ su rogue. O šitą galiu. Juk jei žvalgei čia galios tie patys fizikos dėsniai kaip ir karei, tai ji vilkėdama lateksu ir ginkluota dviem dantų krapštukais skraidys kaip chongildongas. Ir skraido.

6

Oh welcometh thee travelers to a city of ultimateth facepalms...

Tada nuskridau į uostą ir susišaudžiau laivą į Kirkvalą kur dar labiau atsiduoda Konanu. Bet Konanas iš esmės gerai. Ta prasme bendrąja prasme. Tinka. Gromuluoju toliau. Įveikiau kelias pirmas misijas ir nebuvau sužavėtas. Prie to beje, didžiąja dalimi prisideda vartotojo sąsaja kurioje padorus Lore kiekis pateikiamas „vis tiek niekas neskaitys“ forma. Nu ir neskaitysiu jei taip. Tik kas tada lieka iš žaidimo? Aktyvuoju laikmatį, nuo dabar matuosiu minutes. Įdomų kiek jų prireiks, kad imčiau gailėtis viso to, ką čia prirašiau.

7

P.S. : Yra Kirkvale modelių agentūra.

 

Komentarai

8 komentarai
  1. Foxiz 2011/04/11 Atsakyti
  2. Zmej 2011/04/11 Atsakyti
  3. Xanthus 2011/04/11 Atsakyti
  4. Pjovėjas 2011/04/12 Atsakyti
  5. Tadz 2011/04/12 Atsakyti
  6. wr 2011/04/12 Atsakyti
  7. Mistic 2011/04/13 Atsakyti
  8. starr 2011/04/13 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *