„TutoTOONS“ turi jau 50 milijonų žaidėjų

Dar šių metų pradžioje žaidimų kompanija TutoTOONS galėjo pasigirti turinti vos 5 milijonus žaidimų parsisiuntimų. Šiandien kompanija praneša apie dešimteriopai pagerintus rezultatus ir peržengtą 50 milijonų žaidėjų ribą.  

TutoTOONS_komanda_renginyje_GameOn_Sasha_Paleeva_nuotr

Žaidimus 3–10 m. vaikams kuriančios ir leidžiančios įmonės „TutoTOONS“ bendraįkūrėjas Mantas Kavaliauskas džiaugiasi sparčiai augančiu kompanijos žaidimų populiarumu: „Po to, kai birželio pabaigoje pasiekėme 20 milijonų žaidėjų ribą, išsikėlėme naują tikslą – iki metų pabaigos turėti 50 milijonų žaidėjų iš viso pasaulio. Kitais metais šį skaičių sieksime padvigubinti ir iki 2016 metų galo turėti 100 milijonų žaidėjų.

Kavaliauskas teigia, kad tokį žaidėjų skaičių padėjo pasiekti sparčiai auganti pasaulinė „TutoTOONS“ žaidimų kūrėjų bendruomenė – mėgėjai ir profesionalūs dailininkai, kurie gali savarankiškai, be programavimo kurti žaidimus, skirtus mobiliems įrenginiams: „Šiuo metu „TutoTOONS“ žaidimų kūrimo platformą yra išbandę virš 7 tūkstančių žmonių iš viso pasaulio, iš jų net 300 reguliariai kuria žaidimus vaikams. Daugiausiai savarankiškų žaidimų kūrėjų turime Ukrainoje, Italijoje, Ispanijoje, Lotynų Amerikoje ir JAV. Visi jie turi sugalvoti savo žaidimo idėją, nusipiešti grafiką ir sudėlioti žaidimą naudodamiesi „TutoTOONS“ žaidimų kūrimo platforma.  

Pasak M. Kavaliausko, tokia „TutoTOONS“ startuolio sėkmė skatina kurti kompanijos plėtros planus: „Mūsų kompanija įsikūrusi Kaune, taip pat turime ofisą Barselonoje, tačiau mąstome ir apie didesnę plėtrą. Norėtume padidinti komandą Kaune, taip pat atidaryti filialą Vilniuje, galbūt netgi kitose šalyse, kur gyvena daug mūsų žaidimų kūrėjų. Šiuo metu ieškome talentingų iliustratorių ir grafikos dizainerių Kaune, kurie norėtų prisidėti prie mūsų veiklos ir kurti žaidimus vaikams.

„TutoTOONS“ žaidimų kompanija aktyvią savo veiklą pradėjo 2014 m. sausį. Nuo tada ji išleido jau daugiau nei 150 žaidimų vaikams, kuriuos galima rasti populiariausiose mobiliųjų aplikacijų parduotuvėse.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *