Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gameon/domains/zaismodnr.lt/public_html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Turi programėlę už milijoną? Parodyk! | ŽaismoDNR.lt

Turi programėlę už milijoną? Parodyk!

KTU „StartupSpace“ kviečia į mobiliųjų programavimo dirbtuves „Programėlė už milijoną!“ spalio 24 d., 18 val. Studentų g. 67, Kaune. Renginio metu Tadas Kleinauskas ir Rokas Vitkauskas iš Baltic Web Studio drauge su Dariumi Sabaliausku bei Egidijumi Kalesinsku mokys kaip derėtų kurti mobiliuosius tinklapius ir programėles „Android“  bei „iOS“ įrenginiams.

Spalio 24 d. programavimo dirbtuvės, tai ketvirtasis renginys prieš artėjantį „Silicon Valley Comes To Baltics“ renginį su 15 pranešėjų iš Silicio Slėnio lapkričio 15-16 d. ir didžiausią Lietuvoje 54 valandų „hackathon‘ą“ „StartupWeekend Lithuania“ lapkričio 16-18 d. Renginio metu įgytas žinias panaudojus „Startup Weekend Lithuania“ galima akimirksniu išmėginti savo verslo idėją ir suburti savo komandą.

Renginio metu dalyviai bus suskirstyti į tris grupes ir mokysis kurti programėles jiems labiausiai dominančiu būdu. Atsižvelgiant į savo poreikius, prieš renginį derėtų pasiruošti bei dominančią sritį nurodyti registracijoje.

Renginio metu reikės:
iOS programėlėms kurti reikės XCode
Android programėlėms kurti reikės Eclipse su Android SDK
Mobiliesiems tinklapiams kurti reikės tekstinio redaktoriaus pvz.: notepad

Renginys nemokamas, registruokitės čia.

Veiksmo vieta — KTU „StartupSpace“, Studentų g. 67, Kaunas
Laikas — Spalio 24 d., 18 val.

Renginio programa:
18.00 Renginio pradžia
18:10 Duomenų panaudojimas

19:00 „Layout“ parengimas
20:50 Pertrauka ir užkandžiai
21:00 Dizaino taikymas

22:00 Renginio pabaiga

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *