Trečiasis „GameOn“ CS:GO turnyras prasideda!

Jau liepos 29-ąją startuoja didžiausias Baltijos šalyse „Counter Strike: Global Offensive“ turnyras, kurį organizuoja „GameOn“ komanda. Beveik du mėnesius truksiančios varžybos išaiškins 4 geriausias ekipas, kurios rugsėjo 16-17 dienomis vyksiančiame renginyje susigrums LAN finaluose dėl 3500 eurų piniginio prizo ir įspūdingo čempionų trofėjaus.

Išdalinti 8 pakvietimai

Šiemet CS:GO turnyro formatas kiek pakito. Iki šiol visos turnyre dalyvaujančios komandos turėjo varžytis specialiose kvalifikacijose, tačiau šį kartą į 16 geriausių turnyro komandų sąrašą buvo išdalinti net 8 pakvietimai. Turnyro organizatoriai teigia, kad toks sprendimas buvo priimtas norint kelti turnyro lygį.

„Jau eilę metų mūsų turnyre dalyvauja stipriausios Baltijos šalių ekipos, tačiau norėdami, kad mūsų turnyro lygis kiltų, šiemet nusprendėme pakviesti jas tiesiai į TOP 16,“ – kalbėjo vienas iš turnyro koordinatorių Laurynas Kisielius. – „Aukštesnio lygio komandoms kvalifikacija tampa savotiška prievole, o rimtos užsienio organizacijos planuoja savo laiką ir ne visada turi galimybę žaisti kvalifikacinius žaidimus. Nusprendėme to išvengti ir šias ekipas pakviesti tiesiai į TOP16.“

Lietuvą tarp pakviestų komandų atstovaus puikiai CS:GO scenoje žinomi ir neseniai Lietuvos eSporto lygą laimėję „Gameplay DNA“. Latvija ir Estija taip pat gavo po vieną pakvietimą. Latvius atstovaus pernai tik per plauką ant didžiosios scenos nepatekę „Shavveji“, o estų garbę gins prieš metus pusfinaliuose dalyvavę „Dickhouse“. Prie Baltijos šalių prisidės ir Norvegijos čempionai „Zoctai“, Čekijos grandai „eSuba“, Didžiosios Britanijos atstovai „Cex“, iš kelių tautybių žaidėjų sudaryta ekipa „Prophecy“ ir pernai metų „GameOn“ čempionai iš Danijos, pasikeitusiu pavadinimu „QuietPlease“.

Kvalifikacijos išaiškins likusias 8 ekipas

Pakviestoms komandoms iššūkį mes atvirose kvalifikacijose sudalyvavusios ekipos. Pasak organizatorių, turnyre panoro žaisti net 140 komandų iš dvidešimties skirtingų valstybių.

„Kaip visada, daugiausia registravosi lietuviai – jų net 79 komandos, tačiau džiaugiamės ir nemažu kaimynų kiekiu. Tiek latviai, tiek estai delegavo po 15,“ – skaičiavo Laurynas Kisielius.

Pasak turnyro koordinatoriaus, komandų saraše yra žaidėjų iš Jungtinės Karalystės, Švedijos, Danijos, Čekijos, Lenkijos, Albanijos, Airijos, Suomijos, Italijos, Rusijos, Baltarusijos, Norvegijos, Makedonijos ir Šveicarijos. Turnyre taip pat dalyvauja ir mišrių tautybių komandos.

Pirmasis kvalifikacijos etapas šeštadienį išaiškins pirmąjį ketvertuką, o antrasis, vyksiantis sekmadienį, galutinai užpildys turnyro 16 geriausių komandų lentelę.

Transliacijas gyvai galite stebėti „GameOn“ Twitch kanale. Transliacijos pradžia šį šeštadienį 15 val.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *