Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gameon/domains/zaismodnr.lt/public_html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Technorama Steelseries LAN Challenge – Counter Strike turnyras. | ŽaismoDNR.lt

Technorama Steelseries LAN Challenge – Counter Strike turnyras.

Šių metų gruodžio 15 dieną, buitinės technikos parduotuvėje „Technorama“, esančioje Vilniuje „Europoje“, adresu Konstitucijos pr. 7A, vyks vieno iš populiariausio kompiuterinio žaidimo turnyras, kurio metu susirungs stipriausios Lietuvos komandos dėl čempiono titulo ir dėl itin vertingų prizų. Turnyre dalyvaus šešios geriausios komandos, tarp kurių bus tokios kaip bleiz.ENTRY, figure05. Prizinį fondą sudaro tikrai nemenki prizai, kuriuos galime pamatyti apačioje, taip pat šis LAN’as yra nemokamas. Visos kovos bus transliuojamos tiesiogiai internetu, o jas stebėti padės Evaldas ‘havan’ Č. ir Edgaras ‘InoX’ B. Į šį turnyrą bus pakviestos 3 ekipos, o likusios trys vietos bus išdalintos per specialiai ESL rengiamą turnyrą. Visi norintys stebėti varžybų eigą, galės nueiti adresu www.technorama.lt ir sekti nuorodas arba atvykti į bet kurią „Technoramos“ parduotuvę. Numatoma transliacijos pradžia – 10:00. Tai jau antrasis toks renginys, organizuojamas „Technoramos“ ir „ESL Baltics“ specialiai elektroninio sporto renginiams įrengtoje zonoje. Šioje e-sporto zonoje rasite itin galingus ir žaidimams pritaikytus kompiuterius bei visą žaidėjams skirtą periferiją. „Technorama“ ir ateityje žada rengti panašius renginius ir prisidėti prie elektroninio sporto populiarinimo Lietuvoje.

Laikas – Gruodžio 15 diena, 10 valanda.
Vieta – Vilnius, Prekybos centras ‘Europa’, Parduotuvė ‘Technorama’.
Dalyvių Skaičius – 6 Komandos.
Kompiuteriai – 10 Vietų.
Sistema – Grupės/Pusfinaliai/Finalai

Komandos tikrai turės dėl ko varžytis. Pagrindinis turnyro rėmėjas „SteelSeries“, pirmaujanti Pasaulyje žaidimams skirtų produktų gamintoja, įsteigė pagrindinius kiekvieno profesionalaus žaidėjo trokštamus prizus, o „Technorama“ prizų fondą papildė „Technoramos“ čekiais.

Pirmą vietą užėmusiai komandai atiteks „SteelSeries“ Kana CS:GO Edition optinės žaidimų pelės ir „SteelSeries“ QcK CS:GO Edition žaidimų pelėms skirti kilimėliai, o „Technorama“ pridės 500lt vertės „Technoramos“ čekį.
Antrą vietą iškovojusiai ekipai atiteiks „SteelSeries“ Kinzu v2 Pro optinės pelės ir 250lt vertės „Technoramos“ čekis.

Pakviestos Komandos
1. bleiz.ENTRY
2. figure05
3. ultra.h

Registracija į likusių vietų kvalifikacijas rasite čia: Technorama Steelseries LAN Challenge

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *