Technorama Christmas Lanparty

Mieli elektroninio sporto megėjai ir profesionalai, norime pasidžiaugti su visais artėjančiu didžiausiu renginiu Pabaltijo šalyse „Technorama Christmas Lan Party“, kurį organizuoja IT Baltics (ESL Baltics) ir buitinės technikos tinklas Technorama. Šis renginys įvyks šių metų gruodžio 21-22 dienomis Kauno sporto Halėje ir Jūs galite būti šio renginio dalimi. Didžiausias dalyvių skaičius istorijoje, kurį sudarys 464 žaidėjai (League of Legends EUNE – 120 žaidėjų; League of Legends EUW – 120 žaidėjų; Counter Strike: Global Offensive – 80 žaidėjų; Dota 2 – 80 žaidėjų; Starcraft II: Heart of the Swarm – 32 žaidėjai, Fifa 2014 – 24 žaidėjai bei World of Tanks 24 žaidėjai). Kiekvienas žaidėjas turės atsinešti savo kompiuterį, monitorių, klaviatūrą, pelę, ausines. Jeigu neturėsite – ne bėda – galėsite įsigyti čia pat Technorama prekybos vietoje. Žaidimai, įdiegti kompiuteriuose turi būti originalūs.

Klausiate kodėl verta dalyvauti? Kodėl tai gali būti Jums įdomu? Jau minėjome, kad tai didžiausias renginys Pabaltijo istorijoje. Neužtenka? O jeigu paminėsime, kad bendras prizinis fondas – apie 17500 litų (7000 dolerių). Kaip dabar? Gal jau sudominome?

Norite ateiti ir pamatyti renginį kaip lankytojas? Abejojate, kad nebus ką veikti? Jūsų lauks Technoramos žaidimų simuliatorius, kuris yra vienintelis Pabaltijo šalyse. Bus rengiami konsolių, stalo futbolo turnyrai bei įvairūs konkursai, kurių nugalėtojai laimės įvairius prizus. Jei to maža – projektoriuje ant pagrindinės scenos galėsite stebėti įdomiausias turnyro kovas bei stebėti įvairius pasirodymus.

Neturite komandos? Bet norite sudalyvauti? Parašykite mums elektroniniu paštu lietuva@eslbaltics.com, nurodydami kurį žaidimą lošiate, kurioje pozicijoje (jeigu tokia reikalinga), savo vartotojo vardą bei kontaktinį telefoną ir mes pasistengsime suvesti su bendraminčiais, kad nepraleistumėte nepakartojamos galimybės užbaigti metus pergalingai.

O gal neturite kompiuterio ar sunku jį atsivežti? Abejojate, kad jis pakankamai geras? Renginio metu galėsime pasiūlyti išsinuomuoti visą komplektą (kompiuteris, monitorius, klaviatūra, pelė ir ausinės).

Dalyvių bilietai parduodami iki gruodžio 18 dienos 24:00 valandos – sekančios dienos 19:00 valandą „eSporto bare“ (Laisvės al.93, Kaune) bus traukiami burtai, kurie suskirstys komandas į pogrupius bei atėję žiūrovai galės laimėti lankytojo bilietus. Lankytojų bilietus galėsite įsigyti ir renginio metu Kauno sporto Halės kasose. Iki tol dalyvių ir lankytojų bilietus galite įsigyti http://www.bilietai.lt/lt/event/18913 arba bilietai.lt kasose. Primename – bilietų kiekis ribotas.

Norite sekti naujienas apie renginį? Gauti daugiau informacijos? Paklausti Jus dominančių klausimų? Prisijunkite prie mūsų www.facebook.com/eslbaltics, www.facebook.com/esllietuva bei www.facebook.com/esportobaras.

 Taip pat!

Šį savaitgalį „eSporto bare“ vyks Legue of Legends EUNE (12.07 dieną) ir EUW (12.08 dieną) turnyrus, kurių nugalėtojai laimės dalyvių, lankytojų bilietus bei daiktinius prizus. Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/esportobaras#!/events/704423589577554/ https://www.facebook.com/esportobaras#!/events/230526683790542/
Kitus savaitgalius bus kiti žaidimų turnyrai, leidžiantys laimėti bilietus į Technorama Christmas Lan party. O nuo šiol kiekvieną savaitgalį „eSporto bare“ vyks turnyrai. Sekite informaciją www.facebook.com/esportobaras .

esl Lan party isdėstymas

 

Komentarai

2 komentarai/-as/-ų
  1. Albertas 2013/12/05 Atsakyti
    • Dominykas 2013/12/15 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *