Tavo veidas „Red Orchestra 2“ išplėtime „Rising Storm“

„Rising Storm“ — „Tripwire“ remiama moderių komanda, kurianti to paties pavadinimo RO2 išplėtimą, dedikuotą ramiojo vandenyno frontui. Panašu, kad kūrimo procese komanda pritrūko veidų ir siūlo žaidėjams skolinti savuosius. Manais žada prizų.

Šiai akimirkai ieškomi 9 savanoriai, kurių 8 taps JAV armijos kariais. Japoniškos gretos jau užpildytos įvairiausių celebričių veidais pradedant F1 vairuotojais ir gaiviųjų gėrimų prezidentais, baigiant garsios japonų aktorės Keiko Takeshita sūnumi. Noriu pastebėti, kad ši iniciatyva dar sykį priverčia bakstelti pirštu į žaidimų apie modernius karus kontroversijas, bet dabar ne apie tai…


Visi norintys išvysti savo veidą žaidime turi nusiųsti veido nuotraukas kūrėjams, o konkurso nugalėtojai paaiškės po atrankos. Tai nėra cosplay konkursas, kūrėjai nori standartinių, tvarkingų nuotraukų kurias galėtų panaudoti modeliavimui, tad sudalyauti gali visi ir kiekvienas.

9 atranką praėję dalyviai, greta savo asmeninio taip pat išsidalins šiuos prizus:
3 Heroes of Stalingrad Digital Deluxe versijas
3 Killing Floor „Bio-Cola„ marškinėlius
3 „IS-2 Greatest Tank of WW2“ marškinėlius.

Konkusas baigiasi rugsėjo 10 dieną, tad laiko irgi dar yra. Galvočiau sudalyvauti pats, bet mane jau ir taip panaudojo Max Payne‘ui.

Detali informacija ir konkurso sąlygos.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *