Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gameon/domains/zaismodnr.lt/public_html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Sukurkime Lietuvos GameDev žinyną! | ŽaismoDNR.lt

Sukurkime Lietuvos GameDev žinyną!

Truputį daugiau nei prieš savaitę į mūsų paštą atvyko „Lucky Loot“ komandos laiškas. Tai buvo komandą pristatantis laiškas, kokius mes labai mėgstam, bet tada man dingtelėjo, kad tokiomis naujienomis mes džiaugiamės per tyliai. Čia pat prisiminiau vieną iš esminių „Dievo Režimo“ vizijų – vienoje vietoje sutelkti kuo daugiau informacijos apie Lietuvoje dirbančius žaidimų kūrėjus. Turint galvoje dabartinį „app‘s“(programėlių) bumą, spėju, kad geresnio laiko pradėti žinyną jau nebus. Nes tas laikas yra dabar.

Idėja paprasta. „Dievo režimo“ erdvėje sukursime atskirą nuorodą vedančią į „Lietuviškojo Gamedev Žynyną“, o ten pabandysim išprofiliuoti visas to pageidaujančias ir šiuo metu Lietuvoje dirbančias komandas. Dideles ir mažas. Eigoje iškilo tik vienas klausimas. Kokią informacija apie komandą gali būti įdomi, aktuali ir kartais naudinga „Dievo režimą“ skaitantiems žaidėjams ir žaidimų kultūros mylėtojams. Preliminarus sąrašas anketai:

Komandos/studijos pavadinimas, susibūrimo data, bendradarbių skaičius, darbų kryptis (platformos, žanrai), darbu pavyzdžiai (jei yra), pasiekimai (komandiniai, narių asmeniniai), asmuo kontaktui (email; phone?). Taip pat galvoju, kad į anketos klausimus atsakantys žmonės galėtų pateikti informacijos norintiems prisijungti (need skillz!) ar kažkaip kitaip bendradarbiauti.

Klausimas jums: Ko dar reiktų tokioje anketoje? Įdomiausia ko norėtų skaitytojai, kuriems kartą į savaitę bandytume siūlyti tokias mini LTGameDev dalyvių apžvalgas.

Tolimesnę diskusiją siūlau perkelti į komentarus.

Komentarai

4 komentarai
  1. Simauskas 2010/12/22 Atsakyti
  2. R3p1cn 2010/12/22 Atsakyti
  3. Dreefoo 2011/01/06 Atsakyti
  4. Nemiga 2011/01/08 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *