Suda 51 užsiminė apie sekanti savo žaidimą "Killer is Dead"

Japoniškas žaidimų žurnalas Famitsu šią savaitę pateikė informacijos apie sekantį kultinio japonų žaidimų kūrėjo Suda 51, kurio žadimografijoje yra tokie žaidimai kaip „Killer 7“, „No More Heroes“, „Shadows of the Damned“ bei birželį pasirodysiantis „Lollipop Chainsaw“ projektą – „Killer is Dead“.

Nors pavadinime ir jo formate galima įžvelgti sąsają su „Killer 7“ žaidimu, Suda teigia, kad tai bus originalus žaidimas, tačiau išlaikys jo žaidimų braižą – t.y. pasakos apie bičą, kurio profesija egzekutorius, o darbo rutina – kelionės po pasaulį naikinant nusikaltėlius. Apie žaidimo geimplėjų detalių nepateikiama, tačiau „Famitsu“ užsimena, kad bus tam tikro „kardų veiksmo“(jau matyto ir „No More Heroes“ žaidime), tačiau bus ir papildomų mechanikų.

Žaidimo planavimo darbai buvo pradėti 2009-aisiais, tačiau darbas prasidėjo tik pernai pavasarį(galima suprasti – tuo metu buvo baigti „Shadows of the Damned“darbai).

Suda užsiminė, kad žaidime bus svarbūs žemės ir menulio simboliai, bei itin svarbi meilės ta, nes pagrindinis veikėjas turės kažką, ka norės apsaugoti ir dėl to kažko jis ir kovos. Klišė, tačiau Suda 51 kaip ir visada tai kompensuos stogą raunančiu kūrybiškumu ir menine išraiška.

„Killer is Dead“ planuojama pasirodymo data – 2013-ieji, platformos Playstation 3 bei XBox 360(kas byloja apie tai, kad žaidimas tikriausiai pasirodys pirmoje metų pusėje).

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *