Su "Diablo III" Blizzard šturmuos konsolinių žaidimų rinką?

Internete jau kurį laiką sklandant informacijai apie galimą Blizzard žaidimų sugrįžimą į konsoles(pamiršusiems priminsime, kad praėjusio dešimtmečio pradžioje Blizzard ruošė „Starcraft: Ghost“ Gamecube konsolei, tačiau 2005-aisiais projektas buvo neapibrėžtai sustabdytas), siunčiami vis aiškesni signalai, kad trečioji „Diablo“ dalis gali pasiekti ir konsolių savininkus.

Nors savaitgalį vykusiame Blizzard kasmetiniame renginyje „Blizzcon“ kompanija nepatvirtino, „Diablo III“ konsolėms, Blizzard vadovaujantis dizaineris konsolėms Josh Mosquiera lankėsi renginyje ir pasidalino skurdžia informacija su kompanijos fanais.

Mosquiera nuostata yra šią akimirką neskelbti nieko konkretaus, kai įskaitant jį patį su projektu dirba tik trys žmonės, tad dabartinis jų tikslas yra suburti geriausią kūrėjų konsolėms komandą. Jis taip pat pažymėjo, kad Blizzard kėtinimai kurti konsolei yra patys rimčiausi ir tai kaip yra kuriamas „Diablo III“ leidžia daryti prielaidą, kad žaidimas gali būti pirmu rimtu „Blizzard“ žingsniu į žaidimų šiuolaikinėms konsolėms rinką.
Penkis mėnesius komandoje dirbantis Mosquiera pridūrė, kad šiuo metu didžiąją jo darbo laiko dalį sudaro darbas užbaiginėjant „Diablo III“ PC versiją.

Pirmoji informacija apie galimą „Diablo III“ adaptaciją konsolėms pasirodė dar 2008-aisiais, po Blizzcon Paryžiuje. Gali būti, kad nedidelėmis užuominomis Blizzard testuoja žaidėjų ir serijos fanų reakciją į tokią galimybę ir tuo pačiu išsiaiškinti ar yra poreikis iš žaidėjų.

Negalima atmesti ir galimybės, kad itin slaptas būsimasis Blizzard Entertainment MMO, kodiniu pavadinimu Titan gali taip pat būti kuriamas konsolėms, tik šiuo atveju ne dabartinei konsolių kartai.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *