Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gameon/domains/zaismodnr.lt/public_html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Startavo "Prime World" atvira alfa! | ŽaismoDNR.lt

Startavo "Prime World" atvira alfa!

Ambicijų nestokojantis rusų žaidimų kūrėjas Nival į Gamescom 2011 atvežė lygiai du žaidimus. Vienas jau porą mėnesiu sukasi Facebook socialiniame tinkle – „King’s Bounty: Legions“, o antrasis, į kurį sudėtos didžiausios viltys ir kuris šį savaitgalį karaliaus parodoje „Igromir 2011“ – „Prime World“. Paminėtos ambicijos tikrai rimtos – žaidime apjungta DotA stiliaus realaus laiko strategija su casual tipo žaidimais socialiniuose tinkluose.

Žaidimo prodiuserė Larisa Nuretdinova nedviprasmiškai užsimena, kad „Prime World“ taiko į „League of Legends“ žaidėjų kontingentą, tačiau klausimas, kiek tos ambicijos atlaikys po „LoL: Dominion“ išleidimo. Faktas, kad Nival taiko į labiau casual žaidėją, net ir į tą, kuriam apskritai nepriimtina DotA mechanika. Nival tai sprendžia įdiegdami mini žaidimus, kuriuos kovos metu galės žaisti vienas iš komandos žaidėjų, tiesiogiai nedalyvaudamas kovoje, tačiau pasiekimais pvz. Zuma stiliaus žaidime gerinantis savo komandos pozicijas.

Kaip ir „League of Legends“, žaidėjams bus prieinama eilė herojų, pasižyminčių vienomis ar kitomis savybėmis bei sugebėjimais. „Prime World“ pasaulyje kova vyksta dėl pagrindinio resurso – praimo(prime), kuris naudojamas herojaus lygio kėlimui ir sugebėjimų atrakinimui. Progresas vyksta realiu laiku, tad pradėjęs partiją pirmo lygio herojus ją gali baigti būdamas trylikto lygio ar pan. Žaidime taip pat yra įdomių mechanikų sietinų su žaidėjų lytimi/santykiais. Jei komandoje žaidžia du skirtingos lyties veikėjai – vaikinas ir mergina, jų komanda gauna papildomą pagerinimą(buff). Ar žaidimas ims žaidėjų privataus gyvenimo statusą domėn, dalindamas tokius bonusus, neaišku, tačiau tikriausiai tai yra kūrėjų planuose, nes prisijungimas prie žaidimo, kuris šiuo metu yra atviros alfos stadijoje, vykdomas išskirtinai socialinių tinklų prieigų pagalba.

[flickr-gallery mode="photoset" photoset="72157627639583051"]

Galima numatyti kad šis atviros alfa etapas skirtas herojų balansui, nes žaidėjai galės rinktis net iš 18 herojų. Didžiausią įspūdį „Prime World“ žaidime daro meninis stilius, rusams būdingas dėmesys detalėms ir tikrai įspūdingai vykstantis teraformingo procesas žaidimo sesijos metu, kai užkariaujant strateginius taškus pasaulis ima keistis akyse – dykynės pažaliuoja, sudygsta ir užauga medžiai ir tt.

Pasijungti į „Prime World“ galite sekdami šią nuorodą:
http://ru.playpw.com/about-game/how-to-play.html

Komentarai

7 komentarai
 1. Kaj 2011/10/05 Atsakyti
  • Patarejas 2011/10/06 Atsakyti
 2. Giedrius 2011/10/05 Atsakyti
 3. Giedrius 2011/10/06 Atsakyti
  • Kaj 2011/10/06 Atsakyti
  • praeivis 2011/10/07 Atsakyti
   • Giedrius 2011/10/07 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *