"Star Wars: The Old Republic" tampa F2P… savaitgaliui

Ok, ok, antraštė niekšingai apgaunanti ir dezinformuojanti, tačiau trupinėlis tiesos tame yra. Prieš kurį laiką „Bioware“ suteikė galimybę žaidžiantiems žaidimą padovanoti 7 dienų „SWTOR“ mėginėlį savo draugams, tačiau jį galima buvo siųsti tik keliems adresatams. Šį savaitgalį, o tiksliau nuo ketvirtadienio ryto iki pirmadienio ryto „SWTOR“ bus prieinamas visiems, norintiems jį išbandyti – NEMOKAMAI. Tai puiki proga nenorintiems pirkti katės maiše, įvertinti „Bioware“ požiūrį į MMORPG žanrą.

Susidomėjusiems ir tikriausiai bandysiantiems „Bioware“ siūloma „doziuke“, norime paminėti šio „nemokamo savaitgalio“ apribojimus:

  • Herojų galima kelti tik iki 15 lygio
  • Prieinamos zonos – starto, sostinė, eskadrilė, visos pvp zonos(warzones) ir pirmasis Flashpoint’as, t.y. „Black Talon“, mūsų nuomone pirmas ne tik eilės tvarka, tačiau ir vertinant įdomumą.
  • Tradiciškai tokio tipo mėginukams, nebus prieinami pokalbių kambariai, aukcionai, o profesijas bus galima kelti tik iki 40 sugebėjimų lygio(iš 400).
  • Taip pat nebus skaičiuojami Legacy sistemos patirties taškai, tačiau Bioware išsaugos jūsų herojus, jei kartais norėtumėte tapti mokančiu klientu.

Papildomai žaidimo tema nesiplėsime. Išbandykite ir papasakokite savo įspūdžius, ypač tie, kurie nesate žaidę MMO žaidimų anksčiau.

Komentarai

2 komentarai/-as/-ų
  1. Linxmas 2012/03/14 Atsakyti
  2. Šilas 2012/03/14 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *