Stalo žaidimas Sapkowskio Raganiaus visatoje. Geriausi mūsų vakarai, jau netrukus…

Mes jį matėme Gamescom’e. Paslėpta po stiklo gaubtu. Tikrą, beveik paliečiamą, bet tuo pat metu tokį tolimą. „The Witcher: Adventure Game“ stalo žaidimą, pagaliau nutiesiantį tiltą tarp tų kurie žaidė ir nežaidė. Juk socialiai teisingais laikomus stalo žaidimus žaidžia visi?

Švęsdami oficialų stalo žaidimo anonsą, CD Projekt RED meistrai atnaujino jam skirtą portalą ir susuko treilerį. Visą tai rasite čia. Tai nėra šios naujienos esmė. Esmė, žinoma, slypi CD Project ir Fantasy Flight Games partnerystėje, kuri vienareikšmiškai garantuoja — įsigyti žaidimą Lietuvoje bus visai paprasta. Valio.

Sprendžiant iš anonso, „The Witcher Adventure Game“ stalo žaidimas, virs kelių žanrų mišiniu. Ignacijaus Trzewiczeko sumeistrautas nuotykis greičiausiai primins tradicinius nuotykių žanro atstovus su lengvu žaidimo vaidmenimis prieskoniu. Žaidimo metu, žaidėjai galės sudaryti sąjungas ir kooperuotis, tačiau nugalėtojas jame bus tik vienas. Truputi apmaudu, nes tokio tipo žaidime galėjo rastis vietos ir kooperaciniam žaismui prieš kvestų korteles. Viso prie stalo bus laukiami 4 seno gero fantasy fanai, norintys įsikūnyti į Geralto iš Rivijos, Trišės Merigold ar Jarpeno Zigrino roles. Ketvirtasis, visus burtų traukimus pralošęs žaidėjas, turės tenkinis paskutiniu iš siūlomų herojų — liurbiu Vėdrynu.

Nežinau kaip pas jus, bet GameOn vadavietėje kartoninė džiaugsmų ir pasakų dėžė yra ypač laukiama. Žaidimas pasirodys jau šiemet.

Komentarai

3 komentarai
  1. wr 2014/01/13 Atsakyti
  2. wr 2014/01/13 Atsakyti
  3. Artojas 2014/01/14 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *