Spalio mėnesį perkamiausių Lietuvoje žaidimų TOP 10

Šį mėnesį turėjome rimtų logistinių sutrikimų, tad TOP‘ų skaičiavimas užtruko gerokai ilgiau nei esame pratę. Susukti video nebėra laiko, tačiau rezultatus paskelbti galime, tad ir paskelbsime!

Spalio mėnesį CS:GO totaliai ir solidžiai kalė į klyną. Tiesą sakant mėnuo buvo iš principo labai stiprus, o NBA2K16 ir FIFA 16 pardavimus būtų galima vadinti rekordiniais, tačiau tada nebeliktų tinkamo žodžio, kad apibūdinti CS:GO. Taip pat pastebėsite, kad „etatiniai“, TOP trejetą porą metų dominavę žaidimai „Minecaft“ ir „Grand Thef Auto V“ gavo susiprastinti. Vis tik teigti, kad šie du žaidimai pradėjo kelionę žemyn dar anksti. Kaip jau minėjau, tiek NBA, tiek FIFA spalį žibėjo ypač ryškiai, tačiau lyderių pozicijas gali apleisti jau lapkritį, nes nuslopus pirmųjų dienų pardavimų karštinei, į jų vietas pretenduos ne tik naujieji Fallout ar Call of Duty, bet ir vis dar stabiliai perkami GTA su Minecraft‘u.

Spalio naujienos taip pat nustebino. Šauniai startavęs Guild Wars tik priminė, kad Lietuviai labai myli MMO, na o Rust sugrįžtuves greičiausiai lėmė akcijos. Destiny: The Taken King, po vangaus pernykščio starto TOP‘e išvysti nesitikėjome, bet džiaugiamės, kad jis čia yra. Mortal Kombat ir Metal Gear Solid V iš dešimtuko išlėkė ir dar su tokiu pagreičiu, kad nepapuola net į TOP 20. Tas pats pasakytina apie išskirtinius XBOX ONE startus, kurie aukščiau neprasimuša dėl smukusio susidomėjimo šia konsole. Palyginimui — Driveclub spalį buvo 12-as, naujam gyvenimui prikeltas Uncharted: The Nathan Drake Collection 20-as, o Infamous ir Oder 1886 užėmė 22 ir 24 vietas atitinkamai.

Spalio mėnesį perkamiausių Lietuvoje žaidimų TOP 10
Counter Strike: Global Offensive (+0)
NBA 2K16 (+1)
FIFA 16 (+1)
Minecraft (+1)
Grand Theft Auto V (-3)
Guild Wars 2: Heart of Thorns (Rugsėjo TOP‘e nebuvo)
Destiny: The Taken King (Rugsėjo TOP‘e nebuvo)
Rust (Rugsėjo TOP‘e nebuvo)
Battlefield 3 (+0)
Mad Max (-5)

top10

Spalio mėnesio geriausiai parduodamų žaidimų dešimtukas buvo sudarytas remiantis realiais žaidimų pardavimais parduotuvėse Topo centras, Euronics, Buypcgame.eu., Pigu.lt, Technorama ir ALSO Digital.
„Žaismo DNR“ ateityje plės ir tobulinti šią iniciatyvą prie jos prijungiant vis daugiau žaidimų platintojų.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *