Sony next-gen – Playstation Orbis, sako Kotaku šaltinis

Rytas, kaip ir diena buvo ganėtinai nuobodus, nes nieko naujo nepapasakojo, tačiau vakarop Kotaku numetė bombą – remdamasi artimu, itin žinančiu ir itin patikimu šaltiniu atskleidė informacijos apie naujos kartos Sony konsolę(jei galima taip vadinti šį įrenginį, nes pagal  pirmines technines specifikacijas tai bus praktiškai PC’iukas), kodiniu pavadinimu(kuris galbūt sutampa ir su galutiniu) Playstation Orbis.

Rimčiausias šių gandų pagrindas – veikiantis interneto adresas http://orbis.scedev.net. Pagal pateiktą informaciją, Sony atsisakys cell technologijos ir Orbis įrenginiui naudos AMD technologijas – AMD x64 CPU bei AMD Southern Islands šeimos grafinį lustą(Radeon HD 7000 serija taip pat iš šios šeimos).

Įrenginys sugebės išspausti 4096×2160 rezoliucijos vaizdą o 3D režimu palaikys 1080p  rezoliuciją. Taip pat į internetą nutekėjo keletas iliustracijų, kurios demonstruoja Playstation Orbis įrenginį valdomą išmaniuoju telefonu, bei vaizdo fiksavimo įrenginį, kuris gali būti ir nauja PS Eye versija, ir kažkas, kas technologiškai artima Microsoft Kinect’ui.

Kotaku šaltinis teigia, kad Orbis neturės atgalinio palaikymo Playstation 3 žaidimams, taip pat turės ir specialią apsaugą, neleisiančią žaisti naudotų žaidimų – t.y. vienas žaidimas vienai Playstation Network prieigai, su galimybe žaidimą parsisiųsti praradus žaidimo diską. Spėjama kad ši sistema veiks nuolatinio prisijungimo prie interneto principu – kaip dabartinis Ubisoft DRM.

Naujoji konsolė, anot gando, pasirodys 2013-ųjų metų pabaigoje, per švenčių sezoną – tik truputį vėliau, nei tikimąsi naujos konsolės iš Microsoft – specialistai prognozuoja, kad sekantis Xbox pasirodys 2013-ųjų rudenį.

Teigiama, kad atrinktos žaidimų kūrimo kompanijos gavo pirmuosius Orbis devkit’us šių metų pradžioje.

Komentarai

6 komentarai/-as/-ų
  1. artojas 2012/03/28 Atsakyti
  2. DraugasVadas 2012/03/28 Atsakyti
    • Artojas 2012/03/29 Atsakyti
  3. Tomas 2012/03/31 Atsakyti
  4. dariux32 2012/04/01 Atsakyti
  5. Ysidor 2012/04/19 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *