Skylanders: Trap Team | Tai spąstai! Visom prasmėm, blemba.

Nori nenori, o teks pripažint, kad antrasis Skylanders išplėtimas buvo solidariausias tėvų atžvilgiu. Mes turėjome galimybę rinktis, ar pirkti tik naują žaidimą, ar visą kelis šimtus kainuojantį starter pack’ą. Tuo tarpu dabartinis (ir rekordiškai ilgai neatsibostantis „Swap Force“) ar būsimasis „Trap Masters“ nebuvo tokie nuolaidūs. Antra vertus… Dalis žmonių į šį plėšikavimą numos ranką. Ar taip, ar taip metas keisti konsolę, o vadinasi ir perkraustyti visus sukauptus „Skylanderius“ į Next-Gen. Tai atvers puikia galimybę atsikratyti senų konsolių, kurias dauguma tėvų tebesaugo dėl vaikų ir jų žaidimų kolekcijų.

Na, o jei diskusijoje nelieka finansų, tai belieka pasidžiaugti tuo, kad „Activision“ klauso savo jaunųjų gerbėjų ir pildo jų norus. Tikiu, kad ne mano vieno vaikai norėjo pažaisti ir už žaidime sutinkamus blogiečius, o nuo šio rudens jie galės tai daryti. Naujasis „Skylanders“ portalas turės kalėjimą ir angą spąstų kristalui. Toliau viskas panašiai kaip vaiduoklių gaudytojuose. Įveiki priešą, įkiši jį į atitinkamos spalvos spąstų kristalą ir užrakini į kaliūzę. Būdamas ten, jis kauks nesavu balsu ir vaikus tai žavės, nes portalas turės integruotą garsiakalbį. Vaikams patiks ir tai, kad kristale esantį monstrą galima iškviesti žaidime ir jį valdyti, taip pat kaip ir bet kurį kitą Skailandų herojų. Tai patiks ir tėvams, kol, žinoma nepaaiškės, kad namuose trūksta Traptonito. DAUG TRAPTONITO!

„Skylanders: Trap Team“ pasirodys sausio dešimtą dieną ir bus išleistas Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4,  Nintendo Wii, Nintendo Wii U ir Nintendo 3DS konsolėms. Visi Skailanderiai (ir Traptonito kristalai), kaip jau įprasta, bus suderinami su visų kitų konsolių portalais.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *