Šiemet žvaigždės dėstės belekaip

Paskutinį mėnesį labai kamavausi su vienu klausimu. Važiuoti į Kiolną (Cologne) ar ne.

Kaip žinia, pernai turėjau laimės ir garbės lankytis Leipcigo Games Convention renginyje. Turėjau ten per daug gero laiko, kad kada gyvenime apie tai pamirščiau. Kaip sapne viskas. Ir kaip narkotikas koks. Dabar iki negaliu traukia į kokią nors parodą. Kažkurią naktį net negalėjau užmigt per nelemtus skaičiavimus. O skaičiavimai aišku paprasti. Nuo pernai šeimos biudžetas vis traukias, tad palepinti save 5 + dienų išvyka nebėr taip paprasta. Atstumas padidėjo 500km į vieną pusę, tad pernai metų opcija važiuoti automobiliu, irgi atkrito. Laiko prasme tai būtų minimum dvigubai ilgesnė kelionė. Žodžiu kamavaus, kamavaus ir šiandien nutariau, kad et…

Games Convention kaipo tokios nebeliko. Neatlaikė vietinių konkurentų spaudimo. Tą proga šiemet ir startuoja konkurentų projektas Gamescom, kuris tikisi pakeisti GC. Pavyks tai ar ne, parodys tik laikas. Panaši situacija su parodomis prieš gerus berods 4 metus vyko didžiojoje Britanijoje. Net nebežinau, ar šiai dienai jie tebeturi nors vieną iš tuomet garsių buvusių renginių.

Žodžiu pasiguodžiau save, kad neverta, nes pirmas renginys, neaišku kaip ten viskas bus etc. Nu primelavau sau tą prasme.

Pavasarį labai prastai gavosi su KRI. Akreditaciją gavau jau po visų asmeninių deadline, nebeliko laiko nei kelionei planuoti, nei vizas darytis. Kaip ten bebūtų tas parodas aš lankau per savo atostogas, savo sąskaita, tad nėra taip paprasta kaip etatiniam žurnalistui.

Šiandien DTF paskelbė, kad tikrai įvyks Igromir 2009. Nesu super geros nuomonės apie ją, nes tai Consumer Show. Kitais žodžiais tariant, tai atviras šou, o mane labiau traukia darbinė aplinka. Kita vertus, į likusius šių metų renginius (pvz.: Tokyo Games Show) nuvykti nepavyks nei šiemet, nei per artimiausius 3 metus jaučiu. Igromir pradeda atrodyti kaip alternatyva. Reikia aišku dar pamyslyt apie tai, bet datas kalendoriui atsižymėjau.

Maskva gal ir ne pati geriausia vieta ilsėtis (ypač lapkričio mėnesį), bet tuo pačiu nueičiau dar ir į muziejų.
O ir planuoti Igromir daug paprasčiau. Bilietai parduodami visiems ir laisva tvarka, tad galima važiuoti na ura be jokių ten akreditacijų. Aišku už tuos pinigus gausi tik didelę salę, daug šviesų, garsų, vaikais apsėstų žaidimo stendų ir… juos puošiančių pusnuogių panų. Ну, и то хлеб.

Komentarai

6 komentarai/-as/-ų
  1. Shockster.PCG 2009/07/15 Atsakyti
  2. Eugenijus 2009/07/16 Atsakyti
  3. kaimynas 2009/07/16 Atsakyti
  4. Artojas 2009/07/16 Atsakyti
  5. kaimynas 2009/07/21 Atsakyti
  6. Artojas 2009/07/21 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *