Šiemet – 60 milijardų, 2014-aisiais – 80!

Finansų analitikai iš JAV kompanijos „Robert W. Baird & Co“ pateikė ataskaitą, kurioje teigiama, kad pasaulinės video žaidimų rinkos dydis šiais metais pasieks 60 milijardų JAV dolerių dydį. Žaidimų industrija yra vienintelis segmentas, kuris pramogų sektoriuje rodo akivaizdų augimą.

Kaip teigia „Robert W. Baird & Co.“ analitikas Colin Sebastian, priešingai nei laikraščiai, žurnalai, televizija ar radijas, video žaidimai generuoja nuolat augančius pardavimus, didžia dalimi įtakotus naujų interneto ir mobiliųjų platformų dėka. Pagal prognozes jau 2014-aisiais rinka išaugs iki 80 milijardų JAV dolerių, kuomet tikimąsi naujos konsolių kartos.

Per artimiausius 3-5 metus pajamos iš internetinių žaidimų padidės po 15-20 procentų kasmet, o pagrindiniais šios tendencijos faktoriais išliks parsisiunčiamas turinys, žaidimai mobiliesiems įrenginiams ir socialinių tinklų žaidimai.

Nepaisant silpnokos vasaros, analitikai tikisi finansiškai itin stiprios rudens pabaigos, kuomet fizines ir virtualias parduotuvių lentynas pasieks tokie gigantai kaip „Battlefield 3“, „Uncharted 3“ bei „Modern Warfare 3“

Komentarai

2 komentarai
  1. Artojas 2011/10/07 Atsakyti
  2. Giedrius 2011/10/08 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *