Senajai Respublikai – maksimalių išbandymų metas

Electronic Arts marketingo ir haipo(hype) pripumpuotas „Star Wars: The Old Republic“ startas buvo vienas sklandžiausių MMO startų istorijoje, tačiau praėjus penkiems mėnesiams po to momento, „Bioware“ sukurta Senoji Respublika išgyvena pereinamąjį laikotarpį, kurio pagrindinis neigiamas aspektas – krentančios žaidimo prenumeratos, didžia dalimi nulemtos dėl itin prastos žaidimo dalies pasiekus aukščiausią veikėjo lygį. Šiokią tokią „EA Bioware“ paniką išduoda ir naujausi bandymai susigrąžinti žaidėjus ir įtikinti juos pasilikti.

Naujausias žaidimo atnaujinimas 1.2 prideda naujo turinio, įveda naujų socialinių elementų bei pagaliau įjungia tam tikrą Legacy sistemos funkcionalumą. Tačiau ar tai išspręs problemą, kad žaidimas, kurio vienas ramsčių yra istorija, išsikvepia po pirmojo istorijos skyriaus(apie 30-35 lygį)? Legacy sistema dabar leis apjungti skirtingus veikėjus į vieną šeimą, atrakinti specialius tik šiai sistemai skirtus sugebėjimus bei užsitarnauti žaidimo pradžioje neprieinamų klasių/rasių derinių. Turinio prasme dėmesys buvo skirtas end-game’ui – 1.2 papildymas pridėjo vieną Flashpoint(požemis), vieną Operation(reidas) bei vieną naują PVP zoną. Pagaliau atsirado gildijų bankai ir konfigūruojama vartotojo sąsaja. Naujasis papildymas gana nuosekliai yra „sudirbamas“ viename iš Gamasutra vartotojų blogų.

Padėtis MMO rinkoje

Kokius paniškus „EA Bioware“ bandymus susigrąžinti žaidėją minėjome pradžioje? Kaip jums tai, kad kiekvienas buvęs žaidėjas pasiekęs 50 lygį gauna nemokamas 30 dienų žaidimo? Jei tokio veikėjo neturite, iki balandžio 20-osios galite žaisti „SWTOR“ nemokamai. Jei pažaidę susigundysite vėl užsiprenumeruoti žaidimą, tai padarę gausite nereikšmingą niekutį – pet’ą.

Liūdniausia šioje istorijoje yra tai, kad nemažai vilčių teikęs stambiakalibris MMO išsikvėpė gana greitai ir tikriausiai bus itin sudėtinga jam perlaužti 2.000.000 prenumeratorių ribą.

Komentarai

4 komentarai/-as/-ų
  1. eNyu 2012/04/17 Atsakyti
  2. Toxis 2012/04/17 Atsakyti
  3. Trečias Varnas 2012/04/17 Atsakyti
  4. Exciter 2012/04/18 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *