Rusų Game Insight išmainė San Franciską į Vilnių (Atnaujinta)

Visai tikėtina, kad dvi naujienos kurias esu jums paruošęs nėra susijusios, bet ei!

Aš irgi noriu antraščių kurias click‘ina.

Pranešama, kad Rusijos bendrovė Game Insight uždaro savo biurą San Franciske, o šio sprendimo detalės kol kas nekomentuojamos. Savo ofisą JAV, maskviečiai įsteigė prieš porą metų, jame darbavosi aštuoni žmonės. Tiesa, bendrovė suskubo pranešti, kad ji nesitraukia iš JAV ir pažadėjo artimiausiu metu pakomentuoti savo ateities planus.

Tačiau antraštę pagaminau remdamasis gandu kuri išgirdau šiandien. Žinia, kad Game Insight svarstė galimybę steigti savo biurą Vilniuje galbūt nėra šviežia, dalis mūsų skaitytojų, be abejo, tai jau girdėjo. Tačiau iš patikimų šaltinių žinome, kad Vilniaus ofisas jau ne svarstymų, o įgyvendinimo stadijoje. Teigiama, kad rusai jau išsirinko patalpas dailioje ir jaukioje Vilniaus vietoje, su vaizdu į upę. Belieka tik sulaukti oficialaus pranešimo ir belstis į svečius.

Game Insight viena iš kelių bendrovių kurios rimtai svarsto galimybę perkelti dalį savo veiklos į Lietuvą. Ši naujiena, be abejo, siejama su tariamu žaidimų industrijos eksodu iš neramumų apimtos Ukrainos ir visomis prasmėmis nestabilios Rusijos. Tikimasi, kad kitos bendrovės, tokios kaip mail.ru, wargaming.net ir Charlie Oscar apie savo ketinimus steigti biurus Lietuvoje praneš artimiausiu metu.

Vis dėlto, vertinant visas apie išeiviją prabilusias kompanijas, Game Insight judesys mus džiugina labiausiai. Šiam džiaugsmui turiu lygiai dvi priežastis. Pirmoji — Game Insight jau yra susipažinę su Lietuvos žaidimų kūrėjais ir platina mūsuose kurtą Battle Towers. Antroji — dabar ši bendrovė bus Vilniuje, pasiekiama ranka, kviečiama į renginius ir, galbūt, leidžianti vis daugiau ir daugiau mūsų dirbtuvėlėse kurtų žaidimų. Tai gali virsti realia nauda ne tik pritrauktų investicijų, bet ir lokalios žaidimų industrijos raidos atžvilgiu.

Papildyta: Šiandien Charlie Oscar vadovas Sergejus Klimovas patvirtino Lima Tango planą. Gremlinus kurianti studija keliasi į Vilnių. Tuo tarpu kiti patikimi šaltiniai patvirtino, kad Wargaming dairosi ne tik galimybių, bet ir biuro.

Komentarai

2 komentarai
  1. Tagio 2014/04/29 Atsakyti
    • Artojas 2014/04/29 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *