Ribotas Kinect Star Wars rinkinio leidimas

Ruošiantis „Kinect Star Wars“ išleidimui paskutinę šių metų dieną, Lucas Arts ir Microsoft pristatė specialų „Kinect Star Wars“ rinkinį, į kurį be pačio žaidimo įeina išskirtinė Xbox 360 konsolė, išskirtinis pultelis ir išskirtinis Kinect’as.

[pullquote]Artojas:
Man atrodo ką tik nuleidau lašelį[/pullquote]Kuo? Nuotraukos pasako viską už save. Netradicinė balta Xbox 360 konsolė dekoruota kaip dvigubos trilogijos „Star Wars“ veikėjas – legendinis bot’as R2-D2. Auksu tviskantis pultelis – įkvėptas praktiškai nemirtingo C-3PO, na o visą ansamblį užbaigia baltos spalvos Kinect priedelis. Na, o pats žaidimas kol kas didelių bangų nekelia – jame bus maksimaliai išnaudojami Kinect pajėgumai – žaidimas leis žaidžiančiajam praeiti visą džedajų mokyklą – treniruotis valdyti galią, šviesos kalaviją. Kaip išskirtinė pramoga pateikiamos pod’ų lenktynės.

Komplekto kaina Europos internetinėse parduotuvėse – apie 350 svarų sterlingų(t.y. apie 1400 Lt). Tiesa, šios parduotuvės į Lietuvą įrenginio nesiunčia. Ar galime tikėtis komplekto Lietuvoje? Lauksime atsakymo iš Lietuvos pardavėjų. Tačiau galima spėti, kad tikimybė maža.

Komentarai

2 komentarai/-as/-ų
  1. ZZ1 2011/07/26 Atsakyti
  2. Zourick 2011/07/29 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *