Renginį „GameOn“ užplūdo žaidėjų minia

Spalio 29 dieną 9 valandą ryto atsidarę „Litexpo“ rūmai sutraukė tūkstantines minias žaidimų mylėtojų į antrus metus iš eilės vykstančią žaidimų kultūros parodą „GameOn“. Nekantraujantys pakliūti į renginį žmonės rikiavosi prie durų nuo 8 val. ryto. Net atsidarius durims eilės vangiai trumpėjo ir vėliau.

gameon-2016-by-vytautas-dranginis-acc-177-photos-968

Toks didžiulis susidomėjimas patvirtino iki tol menkai vertinamą žaidimų kultūros aktualumą Lietuvoje. Savo įspūdžiais pasidalino vienas iš renginio organizatorių Jonas Brazys: „Prieš dvejus metus, organizuojant pirmąjį „GameOn“, daug žmonių netikėjo, kad galime surinkti tris tūkstančius žmonių. Šiemet vien per pirmąją dieną į renginį susirinko daugiau nei 10 tūkstančių žaidimų mėgėjų. Tai parodo, kokio dydžio iš tiesų yra žaidimų industrija Lietuvoje, kaip sparčiai ji plečiasi, ir kad iš tikrųjų žaidžia visi.”

Prasidėjęs kaip graži idėja bendraminčių kompanijoje, renginys „GameOn“ išaugo iki didžiausios Baltijos šalyse žaidimų kultūrą pristatančios parodos. Lietuvoje pirmą kartą susirinko tokių kompanijų atstovai, kaip „Riot Games“, „Blizzard“, „Activison“, „Madfinger Games“ atstovai, suorganizuotos dvi konferencijos, analizuojančios tiek žaidimų kūrimo specifiką, tiek žaidėjų kasdienybę ar žaidimų pritaikymą ruošiantis brandos egzaminams… Ir tai — tik pusė renginio!

gameon-2016-by-lukas-jonaitis-acc-177-photos-727

Elektroninis sportas, virtuali realybė, Cosplay konkursas, indie žaidimai, šaudyklės, droidai, mašinėlės, kortos — visai tai šeštadienį pripildė parodų ir kongresų rūmus „Litexpo“. „GameOn“ skleidžiama žinia, jog „Žaidžia visi“, išties pasitvirtino – „Litexpo“ salėse susibūrė tipiniai žaidėjai su palaikymo komandomis, savo vaikus atlydėję tėvai, jauni startuper’iai su brandžiais verslininkais ir visi kiti, neabejingi žaidimų kultūrai.

Jei nespėjote apsilankyti, „GameOn 2016“ savo duris atvers ir sekmadienį, spalio 30 d., nuo 10 val. Prisijunkite prie žaidimų kultūros siautulio

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *