Privalote įsigyti — Humble Sid Meier Bundle

Parašiau apie savaitinį „Codemasters“ žaidimų išpardavimą, nes maniau tei vienas labiau išskirtinių „Humble Bundle“ pasiūlymų, bet vakar jie nustebino dar labiau. Garbieji, paklausykite — Humble Bundle ir 2K Games, kartu su Action Against Hunger labdaros organizacija siūlo papildyti kolekciją epiniais žaidimais, padėti badaujantiems ir gerai sutaupyti. Humble Sid Meier Bundle yra tiesiog epinis pasiūlymas kurio nevalia atsisakyti.

Tiesa Sido žaidimai yra gan populiarūs, tad greičiausiai pusę jų jau turite. Ypač jei kalbame apie Civilizacijas, bet pasiūlymo pakete yra ne tik jos.

Sumokėję vos 1 dolerį jūs gausite:
Sid Meier’s Civilization III Complete;
Sid Meier’s Civilization IV: The Complete Edition; Jame yra visi DLC, vadinasi ir tikrai nerealus „Colonization“!.
Sid Meier’s Ace Patrol;
Sid Meier’s Ace Patrol: Pacific Skies;
Sid Meier’s Railroads!

Tiesiog tobula. Ypač dėl mūsuose gan prastai žinomų Ace Patrol. Kas tai per žaidimas? Na įsivaizduokite kas būtų jei Civilizacijos „One More Turn“ sindromas, permiegotų su klasikiniu Red Baron. Gimtų Ace Patrol — žiauriai paprastas ir todėl nuostabus žaidimas vakarui.
Sid Meier‘s Railroads išvis pavojinga tema pokalbiui. Gražus, įtraukiantis ir todėl gyvenimus griaunantis žaidimukas.

Sumokėję 8 dolerius, papildomai gausite epinį Sid Meier’s Civilization V kartu su tikrai geru Sid Meier’s Civilization V: Gods and Kings DLC. Na o paaukoję 15 dolerių gaus ir naujausią CivV išplėtimą Sid Meier’s Civilization V: Brave New World. Kuriame jau yra ir Lenkai, ir Vilnius.

Nerealus deal‘as į kurį neįdėjo Sid Meier‘s Pirates! Greičiausiai tai padaryta tam, kad su badu kovojantys žaidėjai, patys neužsilenktų dėl visiško organizmo išsekimo.

Let’s kamon.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *