Pranešimas apie (ne) esminį įvykį

Kažkada čia buvau pradėjęs rašyti tokias mini naujienų apžvalgėles užvadintas „Gabaliukai ir kąsneliai“. Nelabai tai pasiteisino, nes tingėjau ir šiaip, gal ši erdvė ne ypač tinkama tam turiniui. Žodžiu suderinau malonumą su darbu ir nutariau daryti kas savaitinę industrijos naujienų apžvalgą. Ne iš didžiausių naujienų, o iš tų apie kurias Lietuvoje mažiau parašoma arba neparašoma išvis. Kas man iš to gavos galima pažiūrėti mano darbiniame :) bloge. Yra jau dvi santraukos 1 ir 2.

Tie kam tokie dalykai įdomūs nepamirškit užsukti į mano asmeninį kampelį games.lt. Kadangi rašysiu penktadieniais, protingiausia užsukti būtų šeštadienį. Jei nepraeis užsidegimas. Man tikrai įdomu kokioje šaldymo kameroje su savo kasdienėm Blogoramom sėdi Vienastoks. Turiu galvoje… Na buvo tokia knyga, kur žmonės siekdami produktyvumo ir progreso sulindo į šaldymo kamerą ir sulėtino save šimtus kartų, atsisakė miego ir t.t. Tokiu būdu jie per parą nuveikdavo tiek, kiek norėdami padaryti normalioje aplinkoje užtruktų metus.

Šiai santraukai kasdien skirdavau šiek tiek laiko, šiandien dirbau su ją 3 valandas be pertraukų. Tikrai yra kas veikt. Ir tai kartą per savaitę. O vienastoks varo kasdien. Ne. Rimtai. Lenkiu galva.

P.S. Vakar žaidinėjau Empire Total War. Na… Nieko negaliu sakyt, nes jam tebegalioja online embargo. Jis baigiasi šiąnakt. Jei pirmą nakties dar nemiegosiu įdėsiu kokį screenshot‘ą :).

P.S.S. Rašau rečiau nes kaupiu informaciją ateities įrašams. T.y. žaidžiu. Persiprašau už trikdžiu, kad pasitaisysiu nepažadu :(.

P.S.S.S. Jau sugroju About Girl iki priedainio. Nešvarus gan skambesys, bet žmona dainą atpažino. Moving ahead.

Komentarai

7 komentarai/-as/-ų
  1. ZZ1 2009/02/27 Atsakyti
  2. artojelis 2009/02/27 Atsakyti
  3. Wa1DaS 2009/02/27 Atsakyti
  4. Originalas 2009/02/27 Atsakyti
  5. Anonimas 2009/02/28 Atsakyti
  6. kaimynas 2009/02/28 Atsakyti
  7. Eugenijus 2009/03/01 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *