Post Mortem: Raudonoji rožė

Šventė baigėsi, nukabinkite dekoracijas, išplaukite indus ir staltieses, grįžtame į gyvenimą. Dvi savaitės užklasinės veiklos pasiteisino – „Dieviškoji saga: Raudonoji rožė“ – žaidimas-konkursas pavyko. Nors paskutinės dienos prieš startą buvo tikrai įtemptos ir sekinančios, tačiau rožė pražydo ir mes dėkojame, kad jūs šią rožę priėmėte. Mums tai reiškia tikrai daug. Kaip ir visi tie šaunūs palinkėjimai, kurie atkeliavo su jūsų žaidimo rezultatais. Ačiū ir už juos.

Žvelgiant atgal, galėjome padaryti dar daugiau, tačiau ribojome ambicijas, nes kandant per daug gali išsinarinti žandikaulį. Antrajai „Dieviškosios sagos“ daliai, kuri tikimės pasirodys po metų, įdiegsime papildomų dalykų, tokių kaip pasiekimai, perėjimo procentas ir pan. Patirtis yra super dalykas, kai ją įgauni ir kai turi kur ją kur panaudoti vėliau. Tikimės, kad per ateinančius metus „Dievo režimo“ pasaulyje atsiras naujų veikėjų, mūsų lauks nauji neįtikėtini nuotykiai, kurie legendų pavidalu atguls sekančioje „Dieviškosios sagos“ reinkarnacijoje.

History, as it happened

History, as it happened

Na, o dabar prie reikalo – herojaus, kuriam atitenka kryžiuočių šalies lobis, vardo paskelbimas. Iliustracijoje matote likimo piršto parodytą valią, tad belieka tik žiauriai epiškai pasveikinti Tautvydą, paloot’inusį tikrai fantastišką lobį. Šį kartą bus kitaip, nei ankstesniuose konkursuose – Dievas Tėvas, po to kai tapo video žaidimų žvaigžde, atsisakė rašinėti visokiems laimėtojams, tad Tautvydai, parašyk dievas@dievorezimas.lt ir pareikšk  savo teises į lobį. Žiū – gal dar į kokią užduotį pasiųs.  Dar kartą visos „Dievo režimo“ komandos vardu sveikiname.

Kaip visada norisi paguosti dalyvavusius, tačiau nelaimėjusius. Neliūdėkite. Bus tų konkursų. Bus ir prizų. Tik nepamirškite – svarbu ne dalyvauti ar laimėti – svarbu „Dievo režimą“ skaityti ir mylėti.

Pabaigai norime pasidalinti palinkėjimais, kuriuos skyrėte „Dievo režimui“:

„The right man in the wrong place can make all the difference in the world.“ Linkiu būti TAIS žmonėmis. – Darius.

Niekados nespausti to didelio, raudono „Turn GOD mode OFF“ mygtuko. – Jonas.

Žiauriai dėkoju, už šitą… epinę istorija. Jūs galit pradėti rašyt knygas, aš būsiu pirmasis kuris jas pirks, ir tikrai dėkoju Dievui Tėvui už pamoką apie rožę. – Edgaras.

Kad jokie game-overiai jūsų nesunaikintų, jokie bugai jūsų nesužlugdytų ir jokie čytai jums nebūtų pagundos. Per amžius amen. – Nowitzkis.

kurkit ir plėskit vieningą geimerių bendruomenę:) – Arūnas.

Credendo Vides. – Gintautas.

Esu asmeniškai sužavėtas „Dievo Režimu“. Niekur kitur nerasi tokio žvilgsnio į žaidimų industriją ir jos kūrėjus nei čia. Didelis dėkui už šį projektą:) Tegu šis projektas gyvuoja ir plečiasi dar ilgai :) – Justinas.

Per greit nepasenkit. – Lukas.

Let’s make a LAN-PARTIE! – Zmej.
DR: LET’S!!!

Ačiū, kad esate!.. O dabar šalin nuo tako, nes jau išsitraukiau LVL404 laužtuvą sudėtingam spynos galvosūkiui perlaužti. Tai jisss… mano mieliausiasisss-ss-sssss. – Tomas.

Nenuvulgarėkit. – Žygimantas.

AČIŪ.

nuo „Dievo režimo“ rašytojų – Artojo, Patarėjo, Karlotiko, Toxio, Rokimuso, vienastoks, Masyo, wish_to, Syv, Nostros, Kaj.

Komentarai

6 komentarai/-as/-ų
  1. Kraugerys 2010/10/19 Atsakyti
  2. daoer 2010/10/19 Atsakyti
  3. ZZ1 2010/10/20 Atsakyti
  4. Tautvydas 2010/10/20 Atsakyti
  5. Rokimusas 2010/10/21 Atsakyti
  6. Tututrara 2010/11/06 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *