Po devynių metų pertraukos SimCity grįžta

Praėjus devyniems metams po paskutinio rimto „SimCity“ serijos žaidimo „SimCity 4″(„Societies“ šiuo atveju ignoruokime), Maxis miesto simuliatorius grįžta. Kaip teigia kūrėjai, per tuos metus įvykęs technologijų progresas leis jiems sukurti tokį žaidimą, kokiam nebuvo galimybių 2003-iaisiais. Game Developers Conference 2012 renginio rėmuose „Electronic Arts“ pristatė žaidimo anonsą, kuris markiruotas žinute „video neatspindi tikro žaidimo proceso“. Išplėstame anonse žaidimo kūrėjai atskleidžia šiek tiek detalių apie žaidimą.

Visų pirma tai bus pirmasis daugelio žaidėjų žaidimas – t.y. žaidėjų kuriami miestai jungsis tarpusavyje ir dalyvaus didesnėje ekosistemoje, kuri įkalins tam tikras kooperavimosi ar konkurencijos mechanikas. Anonse, kurį galite peržiūrėti žemiau, demonstruojama kaip avarijos elektros tiekimo sistemoje metu du miestai lieka be elektros ir kaip žaidėjai kooperuodamiesi atstato tvarką savo miestuose. Iš anonso taip pat aišku, kad žaidimas perėmė dalį „SimCity Societies“ idėjų, konkrečiau – tam tikro tipo miestai – su dominuojančia kultūra, industrija ir pan. Ši kryptis atsispindi ir anonso vizualikoje bei vaizduojamame miesto gyvenime – automobilių ir robotų kovos stadione, futuristinė architektūra.

Peržvelgiant standartinės ir deluxe versijų ypatumus, galima pastebėti dar daugiau realizmą žaidime griaunančių detalių - super herojaus būstinę, blogiuko irštvą.

Peržvelgiant standartinės ir deluxe versijų ypatumus, galima pastebėti dar daugiau realizmą žaidime griaunančių detalių - super herojaus būstinę, blogiuko irštvą.

Pastatai žaidime turės tam tikrų vizualinių ir funkcinių variacijų, kurios duos vienokių ar kitokių pliusų miestui. Grįžtant prie daugelio žaidėjų žaidimo – kartu su žaidžiančiais draugais bus galima kurti regioną, kuriame betarpiškai sąveikauja jame esantys miestai – galėsite pvz. pasiųsti gaisrininkų brigadą į gaisro apimtą draugo miestą arba tikslingai sudėlioti savo pramoninį rajoną taip, kad oro tarša neigiamai paveiktų kaimyninio miesto gyventojų sveikatą. Be to, kiekvienas regionas dalyvauja dar didesnėje bendroje sistemoje, tad kiekviena sudedamoji jo dalis įtakos visą žaidimo pasaulį.

Tiesa, priešingai nei skelbė gandai, žaidimas anonsuotas tik PC platformai ir pasirodys kitąmet.

Pirmąsias detales apie žaidimą rasite čia: http://www.simcity.com

Komentarai

4 komentarai
  1. Kraugerys 2012/03/07 Atsakyti
  2. Xanthus 2012/03/07 Atsakyti
  3. Kaj 2012/03/09 Atsakyti
  4. Tomas 2012/03/12 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *