Pirmasis Unity3d varikliuku varomas žaidimas Playstation 3 konsolei

Vis daugiau dėmesio susilaukiantis žaidimų varikliukas „Unity 3d“ pagaliau debiutuos next-gen įrenginiuose. Tiksliau – Sony Playstation 3. Suomijos žaidimų kūrimo kompanija „Recoil Games“ jau šią vasarą į PSN paleis veiksmo ir galvosūkių žaidimą „Rochard“, kuris tikėtina taps pirmuoju „Unity“ varomu žaidimu šiuolaikinėse konsolėse. „Rochard“ su humoru ir komiška grafika pasakoja apie astro-šachtininką Džoną Rošarą, kuris kasdamas asteroidą aptinka keistą artefaktą, kuris įrodo, kad žmonija visatoje yra ne viena. Tačiau tuo nuotykiai(aišku) nesibaigia. Per trumpą laiką dingsta visi Džono astro-šachtininkų komandos nariai ir Džonas lieka vienas akistatoje su grėsmingai nusiteikusiais ateiviais. Taip prasideda žaidimas su gravitacija, aplinkos galvosūkių sprendimai ir kova dėl išlikimo.

Iš anonso ir žaidimo vaizdų matome, kad stilistiškai žaidime jaučiama „Team Fortress 2“ įtaka. O ir Džono ginklas – G-Lifter susišaukia su Gordono Freeman’o Zero Point Energy Field Manipulator. Galiausiai pats žaidimas žanrine verte naudoja kokteilį iš „Portal“… Nenustebtume, jei Recoil vyrukai pasakytų jog yra dideli Valve fanai.

Mes galime tik džiaugtis, kad „Unity“ pagaliau grūdasi į vieną gretą su industrijos big boys. Kaip žinia kompanija turi du ofisus Lietuvoje ir yra įdarbinusi eilę talentingų Lietuvos specialistų. „Unity3d“ siūlo sprendimus žaidimų kūrėjams besitaikantiems į bet kurią šiuolaikinę platformą – PC, žaidimus interneto naršyklėse, Wii, Playstation ir Xbox. Šią savaitę socialiniame tinkle „Facebook“ startavo „King’s Bounty: Legions“ uždara beta – originaliojo „King’s Bounty“ adaptacija internetui – tikriausiai pirmasis trimatis realaus laiko kovų žaidimas Facebook’e. Taip, jūs teisūs, jį irgi veža „Unity“ varikliukas.

3d ateitis interneto naršyklėje priklauso Unity, kad ir kaip iki šiol stengėsi Adobe Flash

Komentarai

2 komentarai
  1. ZZ1 2011/08/03 Atsakyti
  2. admin 2011/08/04 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *