Pietų Korėja iškeičia Starcraft'ą į … LoL?

Va va, tikrai įdomųs posukiai Pietų Korėjoje. Kaip žinia, ši šalis yra e-sporto Meka. Šalis, kurioje kiber-atletas rastų visko, ko jam reikia, kad taptų turtingu ir įžymiu. Turbūt teko girdėti, kad keturiolikos metų senumo žaidimas Starcraft: Brood War ten dar žaidžiamas iki šiol ir tik dabar po truputi apleidžia pozicijas savo įpėdiniui Starcraft 2. BET! Kad ir kaip būtų keista, toks naujas žaidimas kaip League Of Legens veržiasi į priekį neapsakomu greičiu ir griešiasi didžiausio Pietų Korėjos žaidimo karūnos.

Vietinė kabelinė televizija „OGN“ tapo aficialia, taip vadinamo, „Yongsan e-sporto stadiono“ rėmėja, todėl pradedant nuo kovo 21 dienos, kanalas du kartus per savaitę tiesiogiai transliuos League Of Legends turnyrus, kuriuose dalyvaus 16 komandų iš JAV, P. Korėjos, bei Europos. Žadamas prizinis fonas TIK 2 BILIJONAI von’ų, kas yra apie 4,725,458.70 litų…

Manoma, kad Pietų Korėjai pabodo Starcraft 2 ar Fifa Online 2 ir dabar jie renkasi League Of Legends, mat turnyrų viršūnese karaliauja būtent šis naujokas. Taip pat minima, kad galbūt būtent tai bus naujas vėjelis išsukti jau apstojusį e-sporto augimą P. Korėjoje.

Žinios tikrai smagios. E-sportas įgauna puikų pagreitį plėstis toliau tiek Azijoje, tiek Europoje, tiek JAV. Na, o tokie žaidimai, kaip League Of Legends ar Starcraft 2 puikiai tam tinka. Na, o jūs, mielieji, ką manote apie šios porto šakos ateitį?

Komentarai

5 komentarai/-as/-ų
  1. Epikus 2012/03/15 Atsakyti
    • Kraugerys 2012/03/15 Atsakyti
      • Epikus 2012/03/15 Atsakyti
      • Kaj 2012/03/15 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *