PGC Helsinki siūlo nuolaidas lietuvių kūrėjams

Rugsėjo 19-20 dienomis, Helsinkyje įvyks dar vienas renginys skirtas žaidimų kūrėjams – Pocket Gamer Connects (PGC). Tai tradicinis mobiliųjų žaidimų kūrėjų suvažiavimas, kurio metu žymūs industrijos veikėjai skaito pranešimus, dalinasi savo sukaupta patirtimi ir mezga naujus kontaktus ateities žaidimams.

Pasak organizatorių, šiuometiniame renginyje galime tikėtis daugiau nei 100 pranešėjų. Taip pat neverta pamiršti, kad eilę metų organizuojamas renginys pritraukia šimtus kompanijų ir dar daugiau jų atstovų ieškančių potencialių partnerių ateities projektams. Jau eilę metų šiame renginyje sušmėžuoja ir lietuvių kompanijos, tad šiemet renginio organizatoriai taiko specialią nuolaidą dalyvauti pasišovusiems lietuviams.

Įvedus specialų nuolaidos kodą LTDevelopers, galite gauti 20 procentų nuolaidą jūsų pasirinktam bilietų tipui. Taip pat negalima pamiršti ir „Big Indie Pitch“ konkurso, kuriame užsiregistravę jaunieji kūrėjai ne tik gali gauti nemokamus pakvietimus į konferenciją, tačiau turi galimybę sulaukti dėmesio spaudoje. Daugiau informacijos: http://www.bigindiepitch.com/

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *