Penktadienis ofise: Canabalt

Penktadienis ofise. Šis išsireiškimas neapibrėžia nei vietovės, nei laiko. Penktadienis ofise tai būsena. Būsena, kurioje susimaišo gausybė dalykų. Nuovargis, poilsio nuojauta, nekantrumas, laukimas, lėtai bėgantis laikas, paskutinės minutės darbai ir dar bala žino kas. Paprastai žmonės kovoja su šia būsena tiesiog pabėgdami iš kažkur anksčiau. Tai progai net egzistuoja speciali terminologija „Šiandien pabėgsiu anksčiau <<įrašyti priežastį>>“. Dar kiti žmonės prisidengia klientų ar partnerių lankymu. Bet visada išlieka ir dalis žmonių, kurie yra priversti būti savo vietoje, tačiau kai visi pabėgę, jie turi kažkaip stumti laiką. Dažnu atveju jie žaidžia mažus, penktadieninius žaidimus.

Šiandien penktadienis ofise. Tą proga, kad iš esmės tai net ne penktadienis, siūlau sukergti pabėgimą anksčiau su pažaidimu.

can1

Canabalt. Paprastas, juodai baltas ir smagiai užkabinantis žaidimas apie kažkieno pabėgimą iš kažkur. Labai gerai, kad žaidime nėra istorijos, nes tai leidžia kurti ją patiems. Šiuo atveju tai aš bėgantis iš ofiso. Kadangi žaidime nėra jokio tikslo ir jokios pabaigos, istoriją papildžiau tikslu: „čia aš bėgu iš ofiso namo“. Vadinasi laimėsiu žaidimą kai sugebėsiu nubėgti 15 kilometrų. Tam prireiks daugybės penktadienių!

can2

can3

P.S.: „O taip… žaidimas valdomas 1 mygtuku“.

Note to self : „Reik įkalbėt Patarėją, imtis padaryti šitam žaidimui tęsinį.“

Komentarai

3 komentarai/-as/-ų
  1. Toxis 2009/12/24 Atsakyti
  2. Lax 2009/12/24 Atsakyti
  3. Simauskas 2009/12/24 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *