Pasirodė „Red Orchestra 2 GOTY“, prasidėjo nemokamas savaitgalis

„Red Orchestra 2“ man buvo ir liko jautriausia paskutinių metų tema. Ir labai patiko ir labai sugriuvęs buvo, tad per daug apie jį nieko taip ir neparašiau, nors giliai širdyje troškau rekomenduoti jį visiems ir kiekvienam tinklo šaudyklių gerbėjams. Slystelėjau tik vieną sykį, kaip tai padaryti privertė „PC Gamer“, tuometinius išgyvenimus galite peržvelgti čia.

Tačiau šiandien yra proga, kai aš galiu atsikratyti, bet kokios atsakomybės už savo žodžius. Jei patikėjot sinoptikais, kad šis savaitgalis bus sumautas ir nieko rimto neplanavot, keliaukit į „Steam“ ir siųskitės RO2 nemokamai! Tiesa nemokamai jis veiks tik iki 27 dienos, kol baigsis savaitgalis, bet to tikrai pakaks, kad suprastumėt kuo jis geresnis už viską ką esat žaidę šia tema ir ar jums tas gerumas patinka ir išvis yra reikalingas. Jei užkabins ir nuspręsit įsigyti, turėkit galvoje, kad 75% nuolaida irgi galioja tik šio savaitgalio metu.

Kol vyksta siuntimo procesas, galite pažiūrėti naują video, kuriame pristatomas GOTY leidimas ir naujas „Mamayev Kurgan“ žemėlapis, kuriame dizaineris bandė suderint ypač artimą kovą apkasuose, bet tuo pat metu ir pasiūlyti puikių apžvalgos taškų snaiperiams.

GOTY taip pat papildytas „Action“ režimu, kuriame jau naudojamas tradicinis arkadoms taikymosi mechanizmas ir sumažintos atatrankos. Pradinukams žodžiu. „Klasikinis“ režimas savo ruožtu yra sukurtas tiems, kas nepatenkinti skirtumais tarp pirmos ir antros dalių. Taip pat šimtai bugfix‘ų, bet aš labai nustebsiu jei jų bus gana.

Visi jau turintys RO2, GOTY priedus gauna nemokamai.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *