Obsidian imsis "Wasteland 2", jei Fargo surinks papildomus pusę milijono dolerių

„Star Wars: KOTOR 2“, „Alpha Protocol“ bei „Fallout: New Vegas“ kūrėja, studija Obsidian padės „Kickstarter“ vartotojų finansavimo sulaukusio projekto „Wasteland 2“ kūrėjui Brian’ui Fargo įgyvendinti šį projektą, tačiau per likusias septynioliką dienų „Kickstarter“ bendruomenė turi surinkti dar 500.000 JAV dolerių, prie jau surinktų 1.76 milijonų.

Nors „Wasteland 2“ kūrėjų inXile užsibrėžtas tikslas buvo 900.000 JAV dolerių, tačiau didelis dėmesys žiniasklaidoje bei itin sėkmingas Tim’o Schaffer’io ir „Double Fine“ pasirodymas „Kickstarteryje“ anksčiau, leido gana greitai surinkti reikiamą sumą ir ją padvigubinti, taip užtikrinant, kad žaidimas pasieks ir Linux bei Mac vartotojus.

Kalbėdamas apie „Obsidian“, Fargo pažymėjo, kad jį ir kompanijos darbuotojus sieja istorija nuo Interplay Black Isle’s studijos laikų, kuomet dirbdami kartu jie sukūrė vienus iškiliausių RPG žanro žaidimų tokių kaip „Fallout 1“, „Fallout 2“, „Icewind Dale“ bei „Planescape: Tornment“. Jis taip pat džiaugėsi, kad atsiranda visai reali galimybė vėl dirbti kartu.

„Obsidian“ tai šansas dirbti prie projekto, kuris nėbus varžomas leidėjo pančių, o inXile turės galimybę naudotis puikiais istorijos, dialogų ir dizaino kūrimo įrankiais.

Kaip viename naujausių intervių užsiminė Fargo, „Wasteland 2“ pasaulis bus izometrinis ir išlaikys pirmojo žaidimo „sandbox“ RPG modelį, o kova žaidime(combat) taip pat bus pastatyta ant pirmojo žaidimo pamatų su tam tikrais patobulinimais.

Visi norintys paremti „Wasteland 2“ projektą, turite tam dar 17 dienų:
http://www.kickstarter.com/projects/inxile/wasteland-2

Komentarai

3 komentarai/-as/-ų
  1. MekDrop 2012/03/31 Atsakyti
  2. tomas 2012/03/31 Atsakyti
  3. The Architect 2012/04/02 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *