Nyko akiniai Kinectui

[pullquote]Patarėjo kasdienybė:
Problemu su erdve neturiu, tačiau turiu problemų su akimis. LCD televizorius, kurį naudojų žaisdamas ne toks didelis, kad gerai įžvelgčiau detales, nenaudodamas akinių. Su akiniais Kinect’as nesugeba identifikuoti mano veido. Akiniai Kinectui – geras sprendimas.[/pullquote]Eilę apdovanojimų E3 2011 parodoje pelnęs JAV kompanijos Nyko priedas Kinect’ui „ZOOM“  jau rugpjūčio pabaigoje pasieks fizines ir internetines parduotuves. „ZOOM“ – tai lęšių sistema, dedama ant XBOX 360 konsolės revoliucinio valdymo judesiu sensoriaus „Kinect“, sumažina reikalavimus atstumui tarp sensoriaus ir žaidėjo, taip suteikdamas galimybę naudotis Kinect mažesnėse patalpose. Nyko paskaičiavimais, priedas net 40 procentu sumažina erdvės ir atstumo reikalavimus, pateikiamus Kinect naudojimosi instrukcijoje.

Technologiškai „ZOOM“ – lęšių sistema, praplečianti Kinect sensorių regos kampą, tad su juo Kinect matys daugiau aplinkos, žaidėjai galės stovėti arčiau sensoriaus ir tuo pačiu net ir mažose patalpose pakaks erdvės žaisti dviems žaidėjams vienu metu tol, kol vienas jų neatliks savo oponentui nevalingo“bokalo“ iš viršaus ar apačios.

„ZOOM“ prekyboje pasirodys rugpjūčio 23 dieną. Skelbiama rekomenduotina įrenginio kaina – 29.99 USD. Pirmoji partija pasieks tik JAV ir Kanados elektronikos parduotuves.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *