Nuclear Dawn | dar vienas bandymas sukurti RTS/FPS lydinį

Pirmą sykį apie idėją sukurti pilnai integruotą MO/FPS/RTS mišinį skaitėm labai senai. Dar buvo leidžiamas „Game.exe“ ir dabar jau tikrai nebeprisiminsim kuris konkrečiai rusų ar Ukrainos vizionierius turėjo tokią svajonę.

Po to sekė bandymai. Į galvą kažkodėl iškart šauna „Command and Conquer: Renegade“. Bandymas, nepaisant populiarios atmosferos suteiktų bonusų, dribo veidu į purvą, bet ne tik todėl, kad buvo vidutiniokas, o dar ir todėl, kad truputį paskubėjo lenktynėse su laiku. Tačiau pati mintis apjungti FPS ir MMO žaidėjus vienoje grandiozinėje patirtyje buvo ir tebėra gyva. Tai vis dar madingas kovos laukas žaidimų moder‘ių tarpe. Kalbant apie komercinius projektus, kažkuriuos šių vizijų elementus, labai sėkmingai išnaudoja taktinės „squad based“ šaudyklės. Net ir „Battlefield“ serijos „Conquest“ režimai kažkuria prasme yra įkvėpti panašių, žanrų susiliejimo vizijų.

Kodėl mes apie tai? Na prisiminimus sukėlė „Iceberg Interactive“ laiškas apie distribucijos sandorį (Vokietija, Austrija, Šveitcarija, Skandinavijos ir Beneliukso šalys) su „InterWave Studios“. Šių metų spalį „Iceberg Interactive“ išleis gryną RTS ir FPS mišinį „Nuclear Dawn“ skirtą PC/Mac sistemoms. Anonsuota ir X360 versija.

„Nuclear Dawn“ ir pats yra kildinamas iš modifikacijos. Žaidimas pradėtas kurti 2006–aisiais kaip „Source Engine“ pagrindu kuriama modifikacija, o 2009 jau buvo anonsuotas kaip pirmasis „InterWave Studios“ komercinis projektas.

„Nuclear Dawn“ veiksmas plėtojamas karo išdraskytame post apokaliptiniame pasaulyje, kur būrys žaidėjų kausis tinklo FPS režime, o vienas išrinktasis galės stebėti kautynes iš paukščio skrydžio ir joms vadovauti. Kūrėjai žada ypatingai baudžiančią patirtį šaudyklių gerbėjams nepaisantiems taktinių įgūdžių. Tuo tarpu vado pozicijose esantys žaidėjai galės skirstyti karius į būrius, skirti jiems užduotis, planuoti maršrutus, statyti gynybines struktūras, užsiimti tyrimais ir t.t.

Kitos žaidimo savybės:
• Dvi oponuojančios frakcijos, trečiojo pasaulinio karo palikimas — Imperija ir Konsortiumas. Žada kardinaliai skirtingas bazių vystimo technikas.
• Keturios klasės (Exo, Assault, Stealth, Support), daugiau nei 30 skirtingų ginkluotės pavyzdžių.
• 32 žaidėjai.
• 6 žemėlapiai.
• Papildoma ginkluotė ir provizija vadams (komandos narių gydymas, nuotolinės atakos ir t.t.).
• Statistika, 60 atrakinamų laipsnių, pasiekimai ir t.t.
• SDK
• Steam Powered, Steamplay, Steam Cloud.


Šiaip, žvelgiant į skausmingai ilgą kūrimo ciklą ir vizualios informacijos apie esminę žaidimo trūkumą, iš esmės visai patrauklią naujieną norisi priimti su žiupsneliu druskos. Mes rašom laiškus, prašomės į betą iki starto tikimės papasakot daugiau.

Komentarai

3 komentarai/-as/-ų
  1. MekDrop 2011/07/26 Atsakyti
  2. Artojas 2011/07/26 Atsakyti
  3. Kaj 2011/07/26 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *