Nokia Angry Artojas konkurso rezultatai

„Dievo režime“ dingo baneris su paukštukais, Nokia ir amžinu klausimu „Kas per paukštis tas Artojas?“ o kartu su šiuo dingimu baigėsi ir NOKIA ir Angry Birds vardo konkursas, kuriame reikėjo papasakoti, jei Artojas būtų paukštis, aš kalbu visai rimtai, tai koks paukštis jis būtų.

Gavome gerą kiekį variantų, kurie visi buvo teisingi, tačiau vienas labiausiai pamaloninantis Artoją. O kad konkursas Artojo vardo, tai ir prizai atitenka tam, kuris pasakė visą tiesą apie tai koks genijus yra Artojas ir kodėl jis yra genijus, ir tuo pačiu kad jis yra tiesiog genys:

„Artojas yra GENYS. Jis KALA visiems į galvas savo GENIALIAS įdėjas, mintis ir apžvalgas. Organizuoja daug GENIALIŲ konkursu su GENIALIAIS prizais. Tai va, Artojas yra perdaug GENIALUS, kad nebūtų GENYS. :))“

Tad sveikiname šio fonetinio šedevro autorių Dovį, kuriam ir atiteks paukštukiniai prizai – Angry Birds pelės padas ir dar kažkokia bizdielūškė, skirta prieš mergas su iPhonais pavaidint. Laimėtojo prašome email’u dievas@dievorezimas.lt atsisiųsti pašto adresą, kuriuo mes išskraidinsime prizą.

Ačiū visiems dalyvavusiems. O jei norite dar daugiau konkursų, rekomenduoju nepraleisti kone kassavaitinio likefest’o „Dievo režimo“ Facebook puslapyje, kuriame daliname įvairiausius žaidimus iš „Gamersgate“. Tiek, ir iki kitų malonių susitikimų.

Komentarai

5 komentarai/-as/-ų
  1. Karolis Pigaga 2011/07/27 Atsakyti
  2. Artojas 2011/07/27 Atsakyti
    • Patarėjas 2011/07/27 Atsakyti
  3. Stifas 2011/07/30 Atsakyti
  4. trololol 2011/08/01 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *