Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gameon/domains/zaismodnr.lt/public_html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Nintendo metus baigė nuostolingai | ŽaismoDNR.lt

Nintendo metus baigė nuostolingai

Nors tai pirmas kartas per paskutiniuosius 30 kompanijos gyvavimo metų, kai metinis balansas raudonuoja ir raudonuoja ne itin gražiai – nuostoliai šiek tiek viršija 500 milijonų JAV dolerių, tačiau tai skaičius kuris suteikia optimizmo, nes spalio mėnesį buvo prognozuota, kad fiskaliniai metai baigsis dar didesniais nuostoliais(apie 800 milijonų JAV dolerių). Kaip ir buvo tikėtasi, kompanija turėjo itin stiprią praėjusių metų pabaigą, nors ji ir nebuvo tokia kaip praėjusiais metais.

Gerus rezultatus pademonstravo Nintendo 3DS konsolė – per metus parduoda 14 milijonų įrenginių ir 36 milijonai žaidimų. 3DS, kurios kaina po pasirodymo buvo gana greitai nuleista, pardavimo spartumu jau lenkia DS, kurios per metus buvo parduota penki milijonai vienetų bei 60 milijonų žaidimų.

Gali pasirodyti, kad morališkai pasenęs Wii niekam nebeįdomus, tačiau per metus buvo parduota 10 milijonų konsolių ir 100 milijonų žaidimų.

Šiais metais Nintendo tikisi sugrįžti į žaliojo pliuso zoną- didžia dalimi dėl efektyvesnio(t.y. pigesnio) Nintendo 3DS gamybos proceso bei metų pabaigoje pasirodysiančios naujosios konsolės Wii U.

Su Nintendo metine ataskaita galite susipažinti čia.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *