Nemokami vasario žaidimai PS+ ir XBL Gold abonentams

Sony ir Microsoft paviešino žaidimų sąrašus, kuriuos PS+ ir Xbox Live Gold abonentai vasarį gaus nemokamai. Grožis valdo!

Xbox’ų turėtojai vasarį gaus tris žaidimus. Nuo vasario 1 iki 28 dienos XBOX ONE turėtojai galės nemokamai atsisiųsti #IDARB (It Draws a Red Box). Tai minios finansuotas ir neypatingai atrodantis projektas, tačiau jis tikrai karaliaus konsolėse tų, kurie mėgsta kažką pliekti su draugais. Tai keistas Super Smash Bros. įkvėptas žaidimas, kuriame galima įžvelgti ir krepšinio ar greičiau jau regbio elementų.

brothers

Tuo tarpu XBOX 360 savininkai gaus porą žaidimų. Nuo vasario 1 iki 15 siūlomas gražus, šiltas, nuotykių/galvosūkių žaidimas Brothers: A Tale of Two Sons. Vasario 16 jį išstums kiek kruvinesnis reikalas — Sniper Elite V2 kurį galėsite atsisiųsti iki mėnesio pabaigos.

PS+ žaidimai
Sony tauta tradiciškai gaus 6 žaidimus, visus juos nemokamai galėsite atsisiųsti jau nuo vasario 4 dienos.

PlayStation 4 savininkai gaus pluoštą iš Homero knygų pabėgusių iliustracijų, kurios kažkur eis, kažką muš ir taškysis kraujais — visa tai 2D sidescroll’eryje Apotheon. Tačiau didžiausių ovacijų be abejo sulauks ne vieną prestižinį apdovanojimą pelnęs Transistor.

PlayStation 3 turėtojai kaip visada lepinami AAA projektais. Vasario mėnesį jie gaus du žaidimus, kuriuos paprastai sunku rekomenduoti Lietuviams. Visų pirma tai Thief. Klasikinės serijos atgimimas ir iš esmės labai net neblogas žaidimas išsiskiriantis kiek savita dinamika ir spalvų palete. Esame apžvelgę šį žaidimą, tiesa PS4 versija, bet bendras vaizdas aiškus:

Antrasis žaidimas — Yakuza 4. Keistas, japoniškas, kartais nesuprantamas, kartais erzinantis nuotykis. Esame dideli serijos gerbėjai, tačiau kalbėdami apie jį žodžius renkame ypač atsargiai. Mus žavi ne tiek žaidimo mechanikos ar siužetas, kiek jo gylis. Jei iš žaidimo išmestume kičovą siužetą ir susitelktume tik į šalutinius pokalbius ar restoranuose pateikiamus meniu, gautume bene smagiausią, virtualų gidą į Japoniją. Pirkti niekada nesiūlėme, bet jei galite paimti nemokamai — šiukštu nepraleiskite progos.

PlayStation Vita savininkai nemokamai galės atsisiųsti Kick and Fennick — keistas projektas kuriame Super Contra susitinka su Ratchet & Clanck.

Na ir pabaigai pasilikome Rogue Legacy — dar vienas keistas, dvimatis požemių slašeriukas, kuriame modernus žaidimų dizainas maišomas su klasikinėmis požeminių kapoklių vertybėmis. Šį žaidimą galima atsisiųsti ir žaisti PS4, PS3 ir PS Vita konsolėse.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *