Naujoji „Logitech G“ serija – profesionalams ir mėgėjams

Vis šaltėjantys orai leidžia vis dažniau pasimėgauti vakarais namuose prie mėgiamo žaidimo. Tačiau mėgiamas žaidimas tampa dar šaunesnis, kuomet jį galime žaisti ypač sklandžiai. Beveik kiekvienas žaidėjas žino kokybiškos pelės ir klaviatūros vertę, kuomet žaidimo pasaulyje prireikia greitos reakcijos ir patogumo. Tikriausiai nerastume nei vieno Counter Strike profesionalo, kuris leistų sau žaisti žaidimą be aukščiausią garso kokybę skleidžiančių ausinių. Būtent todėl, atėjus šiam rudeniui „Logitech G“ pristatė naują įrangos žaidėjams kolekciją, kurioje galime rasti naujausių technologijų prikimštus daiktus skirtus žaidėjams.

logitech-g900

Vienas iš įdomiausių šio rudens „Logitech G“ serijos produktų yra įspūdinga G900 Chaos Spectrum kompiuterio pelė, kurios kaina siekia 150 eurų. Nors iš pirmo žvilgsnio tokie pinigai už pelę, skirtą kompiuteriniams žaidimams, gali pasirodyti kaip pinigų išmetimas į balą, tačiau yra priešingai. G900 Chaos Spectrum jau dabar yra pamėgta daugelio e. sporto atletų dėl ypač greito darbo. Tokias peles naudoja ir pasaulyje gerai žinomos e. sporto komandos „Cloud 9“ nariai. Ši įspūdinga pelė turi vos vienos milisekundės atsako laiką, o jos optinis sensorius yra vienas tiksliausių rinkoje. G900 Chaos Spectrum be galo populiari ir dėl galimybės nustatymus keisti pagal savo poreikius. Ši Logitech G pelė turi net 11 programuojamų mygtukų, kuriems galima priskirti savo mėgstamos spalvos, kurių yra net 16,8 milijonų, apšvietimą.

Ieškantiems pigesnių variantų, „Logitech G“ taip pat anonsavo ir Prodigy produktų seriją, kurių kaina gerokai mažesnė, nei rinkoje esančių produktų analogų, tačiau šių įrenginių gamybai irgi taikomi aukščiausi kokybės standartai. Vienas iš tokių pavyzdžių – už G900 Chaos Spectrum per pus pigesnė G403 Prodigy žaidimų pelė. Nors pastaroji nėra tokia greita ir funkcionali kaip G900 versija, tačiau taip pat išsiskiria iš konkurentų tarpo savo novatorišku dizainu ir galimybe modifikuoti ne tik pelės pašvietimą ar programuojamus mygtukus, tačiau ir pačios pelės svorį. Ypatinga G403 Prodigy savybė yra ta, kad pelė turi savo atmintį ir geba prisiminti nustatymus net ir keičiant kompiuterį, todėl puikiai tinka žaidėjų susibūrimams.

logitech-prodigy

Pelės – ne vieninteliai nauji šio rudens „Logitech G“ produktai. Nauja G213 Prodigy klaviatūra ypač patiks žaidėjams, kuriems nesiseka saugoti savo žaidimų įrangos. G213 Prodigy klaviatūra turi specialią funkciją, kuri apsaugo klaviatūrą nuo drėgmės. Skysčiams atsparios klaviatūros pašvietimas ir funkciniai klavišai gali būti atskirai programuojami, o ją papildo specialūs medijos valdymo mygtukai patogiam filmų ar tiesioginių e. sporto turnyrų transliacijų žiūrėjimui.

Viena įdomiausių ir šiuo metu populiariausių „Logitech G“ naujienų yra G231 Prodigy ausinės žaidėjams. Šios pigios ir patvarios ausinės geba atkurti aukštos kokybės stereo garsą ir yra suderinamos ne tik su asmeniniu kompiuteriu, tačiau ir Xbox One ir PlayStation 4 konsolėmis. Specialus ausinių dizainas sukurtas taip, kad ausinės būtų ypač lengvos ir patogios, tad žaidimo metu pamiršite, kad jas turite užsidėję. G231 Prodigy turi integruotą aukštos kokybės kryptinį mikrofoną, kuris užtikrina puikią pokalbių kokybę.

logitech-prodigy-2

Akivaizdu, kad su nauja produktų linija „Logitech G“ taiko į pigių, bet kokybiškų žaidėjams skirtų produktų nišą. Paprastai specialiai žaidėjams sukurta žaidimų įrangą kainuoja ypač daug, tačiau „Logitech G“ sugebėjo naujausias žaidėjams sukurtas technologines naujoves sudėti į priimtiną sumą kainuojančius produktus. Daugiau apie naująją „Logitech G“ įrangos žaidėjams seriją galite rasti jų interneto puslapyje.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *