Naujas „World of Tanks“ rėžimas leis susigrumti 60 žaidėjų

Vienas iš savo žanro gigantų „World of Tanks“ atvers savo žaidėjams dar didesnius mūšio laukus, gausesnes komandas bei žymiai daugiau intensyvaus veiksmo, praneša „Wargaming.net“.

Pirmadienį išplatintame pranešime spaudai buvo teigiama, jog po naujai sudaryto sandėrio su austrų kompanija „Bongfish“ žaidimo kūrėjai pranešė apie greitai pasirodysiantį naują žaidimo režimą „Frontline“, kuriame žaidėjams jau įprastos tankų kovos užvirs dar didesniu mastu.

Jau nuo Balandžio 10-osios nekantraujantys žaidėjai naują žaidimo režimą gali išbandyti „World of Tanks“ smėliadėžėje, o įprastiems žaidėjams jo dar teks kurį laiką palaukti.

worldoftanksimgoffscrn1

„Žaidėjai dažnai prašydavo didesnių komandų bei mūšio laukų, tačiau tai įdiegti užtrunka, – apie naujovę kalbėjo „World of Tanks“ kūrimo proceso vadovas Milošas Jerabekas, – ir mūsų partnerystė su Bongfish leidžia sukurti „Frontline“.

„Ties šiuo projektu dirbome jau kurį laiką ir esame laimingi galėdami jį pristatyti pasauliui, – kalbėjo „Bongfish“ įmonės įkūrėjas ir vadovas Michaelis Putzas, – trokštame autentiško žaismo bei plačių, atvirų mūšio laukų, visai kaip ir World of Tanks kūrėjai, tad dirbdami kartu galime sukurti kažką unikalaus tankistams visame pasaulyje“.

Žaidėjai naujai pasirodysiančiame žaidimo režime 60 žaidėjų susigrums vieni prieš kitą žemėlapiuose, besidriekiančiuose 9 kv. Km. Kaip teigia Wargaming, viena komanda privalės atakuoti stumdama fronto liniją, kol kiti 30 žaidėjų bandys juos sulaikyti.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *