Naujas „Logitech“ ginklas žaidėjams | „Logitech G502“ pelės apžvalga

„Logitech“ prieš kelias savaites išleido naują užtaisomą* ginklą, padėsiantį žaidėjams nugalėti lėtus** oponentus nelygioje*** kovoje!

Kas gerai?

„Logitech G502“, tai pelė, skirta žaidėjams ir tiems, kas iš savo kasdienio įrankio reikalauja nepriekaištingo tikslumo. Didelis tikslumas pasiekiamas prisitaikant pelės veikimą savo pomėgiams reikmėms:

* Ši „Logitech“ pelė komplektuojama su šešiais 3,6 gramų svareliais, kuriuos galima įstatyti pelės apačioje taip reguliuojant pelės svorio centrą ir bendrą svorį.

** Kaip fotoaparatų gamintojai mėgsta girtis megapikselių skaičiumi, taip pelių gamintojai nepraleidžia progos paminėti DPI (angl. dots per inch). Ši „Logitech“ pelė turi beprotiškai didelį maksimalų DPI: 12 000 – tai reiškia, kad pajudinę pelę vos 2,5 centimetrus galėsite nukeliauti nuo savo Full HD monitoriaus viršaus iki apačios aplankydami kiekvieną pikselį. Na, reali tokio aukšto DPI nauda abejotina, tačiau juk niekas neliepia tokio ir naudoti, ypač kai įtaisas turi galimybes lengvai pasirinkti pageidaujamą DPI.

*** Turbūt įdomiausia savybė yra ta, kad įsidiegę papildomą programinę įrangą („Logitech Gaming Software“) galėsite susireguliuoti pelę savo naudojamam paviršiui. Tad teoriškai nesvarbu, ar žaidžiate ant minkšto, ar ant kieto, ant matinio, ar ant blizgaus paviršiaus – susiderinę turėtumėte jaustis gerai. Mums testuojant didelių kalibracijos privalumų neteko pastebėti, tačiau žaidžiant tai gali padėti išvengti netikėtų pelės judėjimo „klaidų“.

Be viso to, „Logitech G502“ pelė turi 11 programuojamų mygtukų bei galimybę išsaugoti tris jų susiejimus pačioje pelėje. Papildoma „Logitech“ programinė įranga taip pat leidžia kontroliuoti mygtukų reikšmes iš kompiuterio bei turėti daugiau susiejimų, o įvairiems žaidimams jau rasite ir specialiai paruoštų susiejimų.

Logitech G502 pelės geležinė širdis

„Logitech G502“ pelės „geležinė širdis“

Kas nelabai gerai?

Žiūrint iš ergonomikos pusės, kairėje ir dešinėje pusėse esantys guminiai paviršiai jaučiasi patogiai, „kampuotas“ pelės dizainas netrukdo, bet mygtukų išdėstymas gali sukelti nepatogumų: turint storesnius pirštus ir spaudžiant kairį standartinį klavišą, gali būti užkabinamas ir 8 mygtukas (DPI perjungimo). Taip pat mėgstantys ant pelės uždėti visą delną gali jausti nepatogumų dėl vietos trūkumo nykščiui.

Taip pat ši pelė turi metalinį ratuką, kuris gali veikti dvejopai: pažingsniui arba laisvai suktis (perjungti tarp šių režimų skirtas dar vienas fizinis mygtukas). „Logitech“ teigia, kad laisvo sukimosi režimas turėtų palengvinti naršymą internete ir pan., tačiau mums testuojant pasirodė, kad daugeliui naudotojų šis režimas nebus naudingas dėl to, kad smarkiau pajudinus pelę neliečiamas ratukas ima ir pasisuka pats…

Galiausiai

„Logitech G502“ pelė „prikimšta“ nuostabių technologijų, kurios veikia tikrai puikiai, tad jeigu ieškote naujo aksesuaro savo kompiuteriui – išbandykite ir šią pelę. Jeigu jūsų pirštai be reikalo neklius už mygtukų, tai galite drąsiai įsigyti šį gaminį.

P. S. Ar žinojote, kad žaidėjams skirtos „Logitech“ pelės gali „ištverti“ 20 milijonų paspaudimų? Ir šią savybę gamintojas iš tiesų testuoja (video)!

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *