Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 po kalėdų eglute.

Nemeluodamas iš karto pasakysiu, jog esu Naruto anime fanas. Su jo žaidimais susidurti dar neteko. Šis man buvo pirmasis. Atsirado visai spontaniškai. Leidau sau pasidovanoti išankstinę “Kalėdų Senelio” dovaną ir nusprendžiau, jog tai bus „Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2“. Nieko nelaukęs iškart įkišau jį į dar  nuo „Mafia II“ neatvėsusią Xbox krosnį. Ir Vualia! Aš jau nindzių pasaulyje.

Žaidimo pradžioje pamatome sugrįžusį Narutą (pagrindinį herojų) su savo mokytoju Jiraiya. Kurie buvo išvykę tris metus treniruotis. Siekdami, jog geltonplaukis nindzė sustiprėtų. Žaidimo veiksmas sukasi apie Leaf Village kaimą. Akatsuki (slapta nindzių blogiukų organizacija) sieke surinkti visus mistinius padarus. Vienas iš jų ir yra įkalintas Narute. Todėl Akatsuki pasiuntiniai atvyksta į Leaf Village ieškoti Naruto. Manau bet kuris domintysis anime arba manga bent truputy pažaidęs suvokia, jog buvo praleista dalis įvykiu. Nėra paaiškinta tikrų Akatsuki tikslų, labai mažai pasakojama apie kitus kaimus ir pan. Be šių menkų, bet gana svarbių dalykų tikrai sunkiau suvokti siužetą.

Ultimate Ninja Storm 2 susideda iš septynių skyrių. Bet jie nesugeba paaiškinti istorijos vingių taip, kaip norėtųsi ir nėra ilgi. Pereiti visus skyrius užtrunka ne daugiau kaip 17 valandų. Deja, jeigu nori suprasti veiksmą turėsi skaityti gana nuobodžius ir žiovulį keliančius veikėju dialogus. Iš vaizdo intarpų tikrai nesuprasi dalies įvykių, jei nebūsi matęs anime. Nes jie šokinėja nuo vieno veiksmo prie kito ir t.t. Kiek teko domėtis Naruto:Broken Bond, tai galiu drąsiai daryti išvada, jog Ultimate Ninja sutaria su ankščiau minėto žaidimo istorija.  Kovose retkarčiais galima pamatyti prisiminimų iš Naruto vaikystes, o Broken Bond būtent ją ir žaidi. Palaipsniui vykdydamas tau palieptas misijas atsirakina slapti video intarpai,  kuriuose papildomai sužinai kur čia šuo pakastas. Žaidimo grafika išties nustebino.

„Vienas už visus - visi už vieną“

Pamatęs, jog žaidėjai visiškai nesiskiria nuo anime pieštinių herojų, tikrai galima pagalvoti, kad jie pabėgo iš filmuko ir apsigyveno Ultimate Ninja Storm 2, o čia jų yra virš 40. Animacijos įsiterpiančios dažniausiai kovų metu yra išties gražios ir be priekaištų. Vaikščiojimas po žemėlapį yra atsisakęs 3D, o jo aplinka išties gražiai nuspalvinta teptuko. Turbūt taip buvo norima priminti mangos fanams, kad ir jie nėra pamiršti. Tai ne tik įdomus sprendimas, bet ir kuriam laikui netgi padidina malonumą žaidžiant. Galite neišsigąsti, pilna 3D grafika niekur nedingo, tiesiog dabar naudojama tik kovose.

101 lėlė VS 1 moteris. Hmm... rodos dominuoja silpnoji lytis.

 

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 valdymas gana paprastas. Per visą žaidimą neteko spaudinėti nenormalių kombinacijų, kurių metu pirštai laksto per visa pultelį, į visas 4 puses. Kovų veiksmai paprasti ir lengvai išmokstami mintinai.  Paprastai vienas kovoji gana retai. Dažniausiai tenka kautis su 2 arba 1 komandos nariu užnugarį, kurie bet kuriuo metu  pasiryžę tau padėti. Žaidimo eigoje (priešingai negu tikėjausi), gauni valdyti  įvairius kovotojus. Narutu čia neapsiribota. Po kiekvienos kovos pasirodo kovos rezultatai pagal kuriuos gauni atitinkamą kieki Storm Point.Jie skirti atsirakinti naujus žaidėjus. Po kiekvienos kovos gauni raidinį įvertinimą. Keik viena raidė padaugina SP taškus. Pavyzdžiui S pats geriausias kovos įvertinimas padaugina 1,5 karo. Be to dar SP taškus gauni už gyvybių likutį, kovos laiką ir papildomus bonusus. Žaisdamas turėsi lakstyti iš vieno vietos į kita ir vykdyti tau palieptas misijas. Yra 2 tipai: pagrindinės ir paprastos. Vykdant pagrindines, tu pereini istoriją, o paprastos įsiterpia į jas ir gali pats rinktis vykdyti ar praleisti. Žaidimo metu tu gali rinkti įvairias gerybes, tokias kaip grybai, energetinės sėklos ir pan. Iš jų galima pasigaminti įvairius nindziškus dalykėlius. Kad ir piliules nuo kurių greičiau judi arba padvigubini savo galią.

Lightsaber is better than blade

Taip pat žaidime yra nemažai parduotuvėlių, kuriose galima prisipirkti visokio šlamšto (mano nuomone visiškai nenaudingo kovose).

Pats žaidimas man sužadino susidomėjimą anime ir manga, kurį jau buvau beveik užkasęs giliai viduje. Bei leido sugrįžti ir pasidžiaugt smagiais vaikystės prisiminimais, kai būdamas dar vaiku, prisižiūrėjęs japoniško anime. Svajojai išmokti ninjucu ir vykdyti pavojingas, bei nuotykiu pilnas užduotis.

Komentarai

2 komentarai
  1. Paulius 2010/12/12 Atsakyti
  2. LightR 2010/12/30 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *